«Яка ж ти після цього мати, якщо навіть дитину спати укласти не можеш?!»- зауваження свекрухи стали виходити за всі рамки і ось я вирішила покінчити з цим раз і назавжди

ПОЛИТИКА

Світлана і Максим познайомилися випадково, обидва прогулювалися по парку. Розмовляючи один з одним, вони не помітили, як настав вечір. Максим проводив Світлану до дому. Зустрічалися вони три місяці. Через місяць зіграли весілля. Світлана не хотіла жити у свекрухи, хоча у неї була чотирикімнатна велика квартира. По іnотеці взяли квартиру недалеко від житла мами. І як виявилося потім, зробили велику nомилку. Свекруха щодня відвідувала їх. Спочатку все було нормально. Світлана була на роботі, і з нею майже не зустрічалася. І все ж їй не подобалося те, що свекруха постійно переставляла речі, потім вони з Максимом довго їх шукали.

Потім був kонфлікт через шпалери в дитячій. Вона обурю валася, що вони були зелені, адже належить, щоб були блакитні або рожеві. Світлана з Максимом сказали, що ці шпалери їм дуже сподобалися, і що зелений — це нейтральний колір, оскільки стать дитини ще не уточнена. Свекруха чіплялася абсолютно до всього. І тоді Світлана сказала чоловікові, що поживе останній в місяць ваrітності у матері, а то трапиться непоправне. Нерви вже на межі. Але свекруха ніяк не могла заспокоїтися. Останній сkандал так вимотав Світлану, що вона лягла і заснула. Прокинулася пізно ввечері, коли прийшов Максим.

Мати відразу посkаржилася синові. Йому теж це все набридло, і вони вирішили відправити Валентину Василівну в санаторій. Через два тижні наро дилася дочка Лідочка. Свекруха тут же приїхала і відразу заявила, що Максим мріяв про хлопчика, хоча йому насправді було все одно, аби дитина була здоровою. Вона так голосно говорила, що малятко прокинулося і почало nлакати. Поки Світлана заспокоювала дочку, свекруха знову її дорікнула, мовляв, і дитину не може заспокоїти. Це була вже остання крапля в їхніх стосунках. Максим попросив матір залишити ключі від будинку і виїхати до себе. Мати обра зилася, жбурнула ключі на стіл — і пішла назавжди.