Ми з Владом почали зустрічатися, коли він ще був у стосунках. Вийшовши заміж, я думала, у нас кохання навіки, але біда прийшла, звідки не чекали

ПОЛИТИКА

Але все ж таки щастя від наявності коханої людини поруч перекривало все, і коли ми одружилися, ми обидва були неймовірно щасливі разом. Від минулого шлюбу з Владом залишився син, якого він підкупив його будь-якими дорогими подарунками. Син Влада швидко прив’язався до мене, чому я була лише рада. Незабаром ми дізналися ще одну чудову новину: я була ваrітна. Ми з Владом просто стрибали від щастя, а коли виявилося, що це хлопчик, з нами радів і його … точніше, наш син, який з нетерпінням почав чекати на появу братика.

Навіть після всього цього, я не могла просто так забути вираз обличчя колишньої дружини Влада, коли той виселяв її з дому. Я раніше ніколи в житті не бачила стільки відчаю в чиїхось очах. Я ще мовчу наскільки замкненим і сумним хлопчиком ріс син Влада. Ми його добре так балували, я його любила, як рідного сина, але все ж таки, ніхто не буде радіти, втративши рідну матір.

Час йшов. Ми з Владом любили один одного дедалі більше з кожним днем. Мені вже здавалося, що це кохання житиме з нами вічно, але біда прийшла несподівано: Влад мене проміняв. Як у випадку зі своєю колишньою, він мене покинув заради молодшої дівчини. Дітей він узяв із собою. Лише тоді я змогла відчути весь той біль від зра ди та втра ти найрідніших людей, який побачила в очах колишньої дружини мого колишнього чоловіка.