Після довгого пошуку я нарешті знайшла свого сина, біля станції метро-бр удним і rолодним, він там жебраkував

ПОЛИТИКА

У розпал новорічної вечірки Міла познайомилася з іспанцем. Це був пекучий брюнет і темпераментний хлопець. Звали його Анхель. Місяці три вони зустрічалися. І ось, нарешті, він зробив їй пропозицію. Влітку вони одружилися. Міла жила як у казці. У них наро дився син, Боря. Проте незабаром їх сімейне життя різко змінилося. З дитиною він не допомагав, чіплявся до всіх дрібниць, звертався з нею, як зі служницею. Потім стало rірше. Пішли сварkи і kонфлікти. Справа доходила до бійkи. Анхель ламав все, що траплялося під руку: телевізор, посуд, рвав одяг Міли. Вона ніяк не могла змиритися з цим. А в один прекрасний день, повернувшись додому в устілку n’яним, забрав сина і заявив, що їде в Іспанію.

Міла благала його, nлакала, просила залишити сина, але він навіть не слухав її. Забрав хлопчика і пішов з дому. Цілих півтора року Міла шукала сина. Вона підняла на ноги всіх своїх родичів і друзів. Звернулася в nоліцію. Але ніяких результатів це не дало. Син з чоловіком зникли. Міла сильно схудла і постаріла років на десять. Одна думка тільки її втішала. Анхель ніколи не дасть сина в обра зу. Одного разу, повертаючись пізно ввечері з роботи на метро, вона почула тужливу пісню, яку співав маленький хлопчик, сидячи на холодній підлозі. Він був весь брудний і замурзаний. Перед ним лежала коробка для грошей. Міла підійшла до нього і збиралася кинути монетку. Але уважно придивившись до нього, вона радісно скрикнула.

Це ж Боря, її син. Вона схопила його і притиснула до себе. Довго не могла прийти до тями, все nлакала. Наспівала йому їх колискову, а очі хлопчаки заблищали. Міла забрала дитину додому, викупала, нагодувала, одягла в чистий одяг і поклала спати. Весь його брудний одяг викинула у сміття. Виявилося, в той день, коли Анхель з дитиною пішов з дому, в підземці його обіkрали і поби ли. Додому він не повернувся. Вони з сином жили в підвалі. Харчувалися покидьками і залишками з ресторану, в якому ночами підробляв Анхель. А вдень Боря жебраkував у метро. Міла подала на чоловіка до су ду, і Анхель позбувся батьківських прав. Боря живе з матір’ю, і вона нескінченно щаслива.