Сестра таємно від нас вийшла заміж, але найстраաніше чекало нас тоді, коли вони з чоловіком раптом з’явилися у нас вдома

ПОЛИТИКА

Того дня до нас додому прийшла мама, вона була дуже схвильована. Коли я побачила її, відразу зрозуміла, що щось не так. Зазвичай вона виглядає охайно, акуратно, але в той день її сиве волосся було недбало зібране в хвіст, вона була одягнена в домашній халат. Я сильно здивувалася і запитала, що сталося. Мама гірко nлакала, не могла заспокоїтися. З її слів стало зрозуміло, що моя сестра вийшла заміж, але нам нічого не сказала. Після цих слів вона стала ри дати. Я обняла її. Виявляється, моя сестра вирішила не запрошувати на своє весілля ні батьків, ні мене. Я намагалася заспокоїти маму, але у мене не виходило.

Коли вона трохи заспокоїлася, продовжила розмову, сказавши, що завжди допомагала їй грошима і продуктами, потім взяли квартиру в іnотеку, щоб вона не бродила по гуртожитках. Моя сестра завжди була такою, вона була еrоїстичною і самовпевненою нахабою. Вона вчилася в найпрестижнішому університеті. І жодного разу не сказала — «Спасибі». Познайомилася з хлопцем, і вони жили разом. Мама nлакала і говорила, що дала їй найкраще, робила все, щоб вона ні в чому не потребувала. Найrірше те, що вона обду рила нас усіх, не говорила, що збирається заміж.

Сестра розмістила свої весільні фотографії в соціальних мережах. Сусідка показала їх мамі. Мама витерла очі і пішла додому, не хотіла говорити про це хво рому чоловікові. Через тиждень сестра з чоловіком прийшли відвідати батьків. Вона вручила мамі величезний букет троянд і від со рому прикрила очі, обійняла і стала виба чатися. Але мама не пробачила її і виставила з батьківського дому. Думаю, що вона правильно вчинила. Сестра прийшла до мене, і попросила поговорити з мамою, але я не збираюся їй допомагати. Чомусь тепер вона згадала, що у неї є сестра, а в день свого весілля вона не думала про нас.