Нашій дочці 27 років, але вона і дня не пропрацювала у своєму житті, витрачає життя на тусовки як розпещена дівчина. І ось у нас з чоловіком з’явилася геніальна ідея як провчити цю марнотратку.

ПОЛИТИКА

Моїй дочці 27 років, і вона досі не працювала. Справа в тому, що коли вона була маленька, мій чоловік дуже мало заробляв, а я зовсім не працювала. Я дивилася на свою п’ятирічну дочку і мріяла про те, що колись у нас все буде добре, і у моєї дочки буде абсолютно все. Ми з чоловіком зважилися на відважний крок та відкрили бізнес. Рік за роком справи у нас йшли все краще, і незабаром наше життя налагодилося. Але вся nроблема в тому, що дочка те й робила, що тільки розважалася з друзями та витрачала наші гроші. Їй була не цікава школа. Потім вона ледь вступила до університету.

А невдовзі я дізналася, що її хочуть відрахувати. Коли я про це дізналася, я дуже серйозно з нею поговорила і сказала, що не буду їй більше давати гроші, якщо вона так продовжуватиме. Але вона пообіцяла на той момент, що все зміниться. Обіцяла, але не дотримала. Постійні тусовки у неї тривали. Найважливішим у житті для неї було лише те, щоб купити собі дорогий одяг, зробити фотографії та викласти у соцмережі. Ми з чоловіком зрозуміли, що так продовжуватися не може, і в неї немає жодних цілей у житті – їй треба з’їхати від нас.

Коли ми їй сказали, вона була աокована. Наша дочка зви нуватила нас у тому, що ми її не любимо і сказала, що краще було б, якби вона зовсім не наро дилася. Але ми з чоловіком не звернули на це уваги і попросили її з’їхати, пообіцявши, що ми даватимемо їй гроші тільки на продукти, а на інше вона має сама заробити. Я не знаю, що з цього вийде, але сподіваюся, що вона зрозуміє. У 27 років витрачати життя на тусовки – це просто мая чня. Моїй доньці час змінювати своє життя. Адже у її віці у мене вже була трирічна дитина і я будувала майбутнє для цієї дитини.