Коли я дізналася, що дочка вигнала з дому свого чоловіка, дуже здивувалася, бо дуже шанувала його. Потім з’ясувалося, що зять ні в чому не був винний.

ПОЛИТИКА

Моя дочка Олена ні з того, ні з цього вигнала чоловіка з дому. Адже нещодавно побралися, а ми зробили все, щоб у них було добре. Подруги запитують у мене причину, а я кажу, що хлопець хороший, ось тільки Олена зі свекрухою все ніяк не ладнала, але жили вони окремо. Моя Олена все літо проводила на дачі, на морі їм не можна було, свекруха називала це зайвими витратами. Дочка вийшла заміж за Іллю без особливого благословення свекрухи. Ставилася вона до неї з наміром, але дізнавшись, що у невістки є квартира і машина, промовчала.

Приходила Єлизавета Василівна до них додому з постійними перевірками, але моя їй так дорогу перекрила, що та й перестала ходити. Ілля це не подобалося, звичайно, але він упокорився. Олена теж перестала до свекрухи в гості ходити. Минув рік, і вона захотіла на курорт та й заробляє Олена цілком добре. Поговорила з чоловіком, очі спалахнули. Зробили Іллі закордонний паспорт, тур забронювали. Дочка на радощах із сестрою чоловіка поділилася, а та все матері своїй розповіла. Увечері цього ж дня з’явилася свекруха і сина ла яти почала.

Мовляв, якщо грошей багато, то матері допомагай. Каже, що на дачі справ повно, і якщо син полетить у відпустку, може вважати, що матері в нього більше немає. Розвернулась і пішла, а Ілля погодився з нею, сказав, що якщо мама проти, то він не полетить. Олена залишила всіх і полетіла одна, а після повернення подала на розлу чення. Свекруха почала стверджувати, що невістка знайшла собі когось на курорті. Ілля намагався поговорити з дружиною, але дочка сказала нам: краще зараз, ніж згодом, коли вже діти будуть. Про одне лише Олена шкодувала, що не одразу помітила недоліки Іллі. А як ви вважаєте? Чи правильно вчинила моя дочка?