Теща кілька років натякала зятю на ремонт, але той завжди знаходив відмовки. Одного разу її нерви просто не витримали.

ПОЛИТИКА

Після розлу чення з чоловіком квартира дісталася Ніні з донькою. Спочатку вона була в непоганому стані. Але поступово і сантехніка, і електрика, і все інше стало вимагати до себе уваги і ремонту. Коли дочці виповнилося тридцять років, вона вийшла заміж. Ніна зраділа, дізнавшись, що у майбутнього чоловіка немає власного даху над головою, і запропонувала жити в їх квартирі. При першому ж знайомстві зять по-хазяйськи обійшов всі кімнати, діловито коментуючи, що потрібно зробити в першу чергу. Після скромного весілля молода сім’я стала жити в найбільшій кімнаті, з виходом на лоджію.

Вони абсолютно не соро мили один одного, але Ніна помітила, що зять зовсім не поспішає втілювати в життя ті плани, які у нього виникли після того першого обходу. І коли вона попросила зятя приступити до обов’язків чоловіка в будинку, він відповів щось невизначене з приводу відсутності інструментів, а коли я йому показала що залишився після чоловіка повний «джентльменський» набір, почав посилатися на брак часу. Донька була вже на сьомому місяці. Природно, для дитини потрібно було створити відповідні умови, і Ніна знову поговорила з зятем. Але зять, вислухавши її доводи, виклав черговий аргумент-відсутність грошей для ремонту.

Щоб все ж вирішити питання з підготовкою кімнати для внучки, Ніні довелося звернутися до фахівців. Зять тільки спостерігав за їх роботою, і вона навіть не почула від нього слів подяки. Через два місяці наро дилася дівчинка. Це чудове створення наповнює будинок радістю і затишком. І ось вже Катюші виповниться чотири рочки. Періодично Ніна поверталася до теми побуту, але було враження, що зять її не чує. Пробувала впливати на зятя через дочку, але вона благальним тоном попросила більше не піднімати це питання, побоюючись, що чоловік просто піде. Тепер вони спілкуються як не дуже хороші сусіди, навіть іноді не вітаються. Але прохання дочки не дошкуляти її чоловіка я старанно виконую.