Рита весь місяць купувала все необхідне для будинку і до кінця місяця у неї грошей не залишилося, а коли чоловік зажадав від неї платити ще й комуналки, то дружина вже не стерпіла

ПОЛИТИКА

Рита нещодавно вийшла заміж. Семен був скромний, симпатичний і освічений хлопець. Вони вирішили, що кожен буде витрачати свою зарплату як хоче, ні в чому себе не обмежуючи. Молодята оселилися в квартирі, яка дісталася чоловікові від його бабусі. На наступний день Рита вирішила купити продукти, господарські приналежності і килимок у вітальню. За все вона заплатила своєю карткою. Семен ж чекав біля входу. Так тривало цілий місяць. Після роботи Рита, як завжди, заходила в супермаркет, купувала продукти і несла їх додому, щоб приготувати обід. Все думала, коли чоловік оцінить її старання. Але він приймав все, як належне. І ось, кінець місяця, потрібно платити за комунальні послуги. Рита показала всі квитанції чоловікові.

Семен подивився на них і знизав плечима, немов його це не стосувалося. Тоді вона не витримала і вирішила поговорити про їх сімейний бюджет. Рита дала зрозуміти чоловікові, що у неї вже закінчилися гроші, вона цілий місяць купувала продукти, а значить за комуналку платити йому. Семен, не повірив, що вона витратила всю свою зарплату, адже овочі та крупи коштують копійки. Рита відкрила мобільний банківський додаток і показала йому, які суми їй довелося залишати на касі продуктових магазинів. Звісно, вдома у нього готувала мати, він навіть цін не знає на хліб і молоко. Дружина запропонувала йому скинутися на загальні витрати.

Семен відмовився, сказав, що допомагає батькові виплачувати кредит на машину. Він щомісяця йому віддає двадцять тисяч. Вони так вирішили спочатку, щоб кредит за три роки погасити, замість п’яти. Рита сторопіла. Що ж тепер їй дорослого чоловіка утримувати тільки тому, що його батько кредит виплачує? А як же далі, коли будуть діти? Довелося нагадати своєму благовірному, що він тепер одружений чоловік, і у нього нові обов’язки — утримувати сім’ю. А тато повинен сам викрутитися зі своєю машиною. Чоловік почав протестувати. Говорив, що він чесний, і раз взявся допомагати батькові, то своє слово буде тримати.