Після розлу чення через зра ду чоловіка, Таня заборонила йому і його родичам спілкуватися з їх донькою. Через 4 роки жінка сильно пошкодувала про те рішення

ПОЛИТИКА

4 роки тому Тетяна розлу чилася з чоловіком через появу у нього коханки. Таня була так обра дружина, що позбавила чоловіка права спілкуватися з донькою. Рішення було дуже дивним, адже Іван був прекрасним батьком. Він буквально жив і дихав своєю донькою. Та й свекруха любила внучку. Вони разом часто ходили гуляти, бабуся купувала маленькій Олесі кульки, мильні бульбашки, ляльки, солодощі, всю свою пенсію, а раніше ще зарплату витрачала на онуку.

Таня 4 роки поневірялася по підробітках, адже раніше Іван її повністю забезпечував, і дівчині працювати не доводилося. А тут всі її ілюзії про легкі гроші розбилися про реальність. Через чотири роки Таня вирішила обернутися до родичів чоловіка. — Ви ж пам’ятаєте, — дзвонила вона колишній свекрусі, — що у вас тут внучка зростанні? Я вирішила нагадати, адже ви в її житті повністю відсутні, а вона наро дилася не тільки завдяки мені, чи знаєте. Як ви думаєте, що могла їй сказати колишня свекруха?

«Так, звичайно, Танечка, переїжджайте до нас, я для вас все приготую і підготую?»А ось і ні. Жінка спокійно пояснила Тані, що через її паркану всі родичі чоловіка сильно віддалилися від Олесі, сенсу з них щось стягувати не було, так як 7-річна дівчинка була їм вже зовсім чужою. Так, кожна людина має право на помилку, але ж і кожен заслуговує іншого шансу. А Таня спочатку хотіла позбавити родичів чоловіка спілкування з Олесею і облаштувати своє життя з нуля без чоловіка і його рідні-але в підсумку сама ж потрапила в халепу.