Те, що сестра із заздрістю дивилася на моє життя, я чудово бачила, але щоб наробити ТАКЕ – я не очікувала від неї

ПОЛИТИКА

Наша мама завжди плаче, що ми з сестрою постійно лає мося. На її думку, ми повинні міцно дружити та підтримувати один одного. Але у нашому випадку це неможливо. Ніна постійно обра жається на мене, відкриває спірні теми, пред’являє претензії та ниє. На думку Ніни, мені все дістається легко та просто. Але хіба я в чомусь ви нна, що вона живе бідно? У дитинстві ми були не розлий вода, але потім щось пішло не так. У дитинстві я завжди хотіла бути схожою на старшу сестру. Я чекала, коли в мене буде таке ж довге волосся, як у неї, коли мене запишуть в якусь секцію або відпустять гуляти одну. Наші батьки дивилися на нас і раділи. Вони дуже сподівалися, що ми завжди будемо такими дружними і завжди будемо опорою один для одного.

Але зараз усе навпаки. Наші стосунки дуже натягнуті. Вся nроблема полягає в тому, що мені вдалося стати успішною та забезпеченою, а ось Ніна живе дуже бідно. У нас із чоловіком сімейний бізнес, двоє приголомшливих дітей. Часто відпочиваємо на дорогих курортах, у мене є своя машина, і якщо узагальнити, то я нічого не потребую. А ось у Ніни все навпаки. Вона зараз у розлученні, одна виховує сина, який через відсутність чоловічої уваги зовсім відбився від рук. З грошима у неї справи теж поrано. Вона має кілька підробітків і їй доводиться економити навіть на дрібницях. Плюс до всього – здоров’я. Ніна за півроку перенесла дві оnерації. Їй справді погано, але на лікування немає грошей. Ось і мучиться.

Вона вважає, що мені простіше, з дитинства батьки мене на руках носили. А вона втратила дитинство, як тільки я народилася. Їй не хотілося няньчитися зі мною, але доводилося. Через це багато чого в житті не змогла досягти. Коли вона так каже, мені стає прикро. Я чудово знаю, що батьки ніяк не напружували Ніну. Мама ж у 9 місяців віддала мене у ясла на повний день. Сестра мала достатньо часу і на уроки, і на друзів. Я чудово розумію, що вся справа в заздрощі. Я допомагаю Ніні, але не можу вирішувати її проблеми. Мене забезпечує мій чоловік, йому теж не подобається, що гроші із сімейного бюджету я витрачаю на сестру. Він ніколи за цей час не забороняв мені допомагати Ніні, але все повинно мати якісь межі. Вона просто вважає, що я їй винна. Мені не дуже важко їй допомагати. Але ж це неправильно…