Я працювала 7 днів на тиждень без перерви, а чоловік цього не цінував. В один прекрасний день я подумала, що настав час поkарання.

ПОЛИТИКА

Вихідні призначені для відпочинку, проте Оля втомлювалася в ці дні ще більше, ніж на роботі. Прибирання, готування, прання. У неї не залишалося сил. Здавалося б, вже всі справи зроблені, але приходить чоловік в брудних черевиках і залишає сліди по всьому будинку. Оля трохи в непритомність не впала, адже вона тільки вчора годинами чистила все щіткою, стоячи на колінах. Вова сказав, що він води поп’є і піде. Тут забратися за п’ять хвилин можна, пробурмотів він. З таким графіком проходили всі вихідні. Однак через 10 років жінці набридло терпіти це все, і вона подала на розлу чення.

Познайомилася зі своїм однодумцем і тепер абсолютно щаслива. Він допомагає їй з прибиранням, ніколи нічого не розкидає, ще й дуже смачно готує. З таким чоловіком життя в задоволення! Колишній чоловік ніяк не міг зрозуміти, що можна робити прибирання з ранку до вечора. У будинки ж і так чисто, потрібно тільки приготувати обід і прибрати тарілку за собою. А речі ж не руками перуть, а в машині пральній. Справ максимум на годину. На що скаржилася Оля, він ніяк не міг зрозуміти. А гроші куди дівала? Їй нікому не треба було віддавати їх.

Зі своїми думками Вова ділився з матір’ю, вони любили разом пити чай у вітальні. Мати завжди приходила з гостинцями. Ірина Олександрівна сказала, що син не повинен сумувати, все на краще. Через півгодини мама зібралася додому, їй потрібно було ще гладити білизну, у ванній забратися і пропилососити. Обіцяла завтра прийти з котлетами, макаронами і борщем. Сказала, що йому вистачить цього на тиждень. А син так і залишився один вдома. З тих пір Ольга живе щасливим життям, в якій є місце відпочинку, а Володимир продовжує байдикувати, але тепер обов’язки по дому виконувала його мама.