Поїхав працювати за кордон, щоб забезпечити сім’ю всім необхідним, але те, що я дізнався після приїзду, збило мене з пантелику

ПОЛИТИКА

Я одружився, як мені тоді здавалося, з найпрекраснішою дівчиною на світі. Вона була для мене ангелом. Ми стали жити в моїй однокімнатній квартирі, вона хоч і була скромною, без шикарного ремонту, але я обіцяв дружині, що все виправлю, зроблю так, щоб їй в першу чергу було комфортно. Вона народила мені сина, я був такий щасливий. Але потім дружина почала змінюватися. Спочатку вона заявила, що дитина не повинна жити в маленькій темній однокімнатній квартирі, їй буде краще у бабусь. Так син постійно проводив час у своїх бабусь, поки його мати приводила себе у порядок після полоrів.

Дружина почала просто пропадати у спортивному залі. Потім вона почала скаржитися, що я дуже мало заробляю, що не можу нормально утримувати сім’ю. Що через мене дружина не може щодня до салону краси ходити. Мені було соромно, я не хотів, щоб моя улюблена жінка стра ждала, тому я влаштувався на нову роботу. Мені платили набагато більше, єдиний мінус – я працював закордоном. Я дуже сумував за своєю родиною, надсилав їм великі гроші. Сказав, щоб дружина найняла бригаду, і вона зробила ремонт будинку на власний смак. На ремонт пішло багато грошей, але мені було не шкода, заради благополуччя сім’ї. І ось я приїхав у відпустку додому.

Вирішив зробити сюрприз дружині. Заходжу додому – голі сірі стіни, одразу було видно, що вдома ніхто не живе. Я став дзвонити – дружина не відповідала. Я пішов до тещі, але вона не відчинила мені двері. Хоча я слухав, що син був у неї у квартирі. Потім мій сусід розповів мені, що вже давно за моєю дружиною приїжджає якийсь юнак. Син живе у бабусі, а вона з новим чоловіком розважається. Я був у сkазі. Всі гроші, які я надсилав, вона витратила на нові розваги. Я звернувся до су ду, хочу, щоб мій син був зі мною, а не з rуляючою жінкою. Тільки бою ся, що суд залишить дитину з матір’ю, як це зазвичай буває.