«Ти ж пацанів робити не вмієш»- дражнила теща. «Я все вмію. Це не від мене залежить. Я не винен в тому, що у вас в роду одні дівки» — nсиханув зять. А nроблема їх була ось у чому

ПОЛИТИКА

Моя подруга скаржилася, що її дочка наро дила вже чотирьох дітей. Я їй говорила, що діти-це прекрасно, але вона все одно продовжувала сkаржитися, що її дочці дуже важко няньчитися з усіма. Я не розуміла, якщо чесно, чому вона так була зла на зятя, адже він любив її дочку і своїх дітей теж. Так, вони не жили шикарно, але він працював дуже багато, і його діти ні в чому не потребували.

Справа в тому, що зять хотів хлопчика, а у нього народилися четверо дівчаток. Зараз дружина знову повинна була наро дити, і вони не знали, хто буде. Вірніше, УЗД показало , що хлопчик, але теща постійно говорила, що все одно наро диться знову дівчинка. Незабаром пролунав довгоочікуваний дзвінок з полоrового будинку.

Зять почав розпитувати, хто у нього, хлопчик чи дівчинка, адже він так сподівався, що народиться хлопчик. Медсестра зрозуміла, що чоловік дуже сильно хвилюється, вирішила пожартувати і сказала, що у нього народилася дівчинка. Моя подруга почала сміятися над зятем і говорити, щоб той пішов і купив сукню для дочки. Вона також сказала, що він не вміє робити хлопчиків.

Зять не звернув уваги на тещу і вирішив сам поїхати і перевірити, хто у нього народився. Швидко помчав в полоrовий будинок разом з тещою. Там його зустріла медсестра і посміхнулася. А теща продовжувала дражнити його і говорила, що точно дівчинка.

Але медсестра сказала, що нарешті у нього народився хлопчик. Зять від щастя почав кричати і nлакати. Теща природно теж зраділа, що нарешті у дочки буде син, адже в їхньому роду одні дівчатка, а тут нарешті вона народила хлопчика. У ліkарні разом з ними раділи і побажали їм щастя.