Я заваrітніла від колеги, а чоловікові не знаю що говорити

ПОЛИТИКА

У нас з чоловіком росте 3-річний синочок. Він відмінний хлопець, з ним мені ніколи важко не бувало, і чоловік раніше часто допомагав… Нещодавно чоловік отримав підвищення на роботі. Він почав довго затримуватися на роботі, а як ви розумієте, від цього відносини йдуть тільки на спад. Фінансове становище нашої сім’ї в рази покращилося, а ось атмосфера в будинку і наші з чоловіком відносини – навпаки. Тут, як на зло, у нас з’явився новий співробітник, Дмитро. Діма дуже хороший собою.

Він займається спортом, має красиву статуру, він дуже харизматичний і вміє смішити будь-кого. Дмитро відразу ж став завидним нареченим в незаміжньому колективі нашого офісу. Однак його уваги чомусь удостоїлася я. Скоро я здалася, ми почали зустрічатися, довго гуляти після роботи, Діма ставився до мене, як до принцеси, а я цього потребувала. Я знову відчула себе коханою жінкою, і все завдяки Дмитру. Одного разу мої почуття взяли верх над розумом, і я залишилася у Діми на ніч.

Чоловікові я сказала, що мамі стало поrано, і я залишилася у неї. 2 тижні тому я зробила тест на ваrітність. Він позитивний. Я точно знаю, що дитина від Дмитра. Позбу тися від малюка не збираюся, як і продовжити відносини з Дімою. Він герой не мого роману. Я приблизно уявляю, як прийме чоловік цю новину, але не знаю, як йому про це сказати. Не думаю, що він мене пробачить, але я не можу перервати ваrітність. Я швидше розлу чуся, ніж зроблю це.