Одного разу синок спитав у моєї дружини, чому він не схожий на мене. Я вже почав сумніватися у вірності дружини, як тільки дізнався , звідки у нього в голові постало таке запитання.

ПОЛИТИКА

Під час вечері 6-річний син раптово спитав свою маму: -Чому ми з татом різні? Може, він не мій тато? Батько нервово подивився на дружину. Він навіть і не думав, що дружина могла зрадити його. Як же так? З чого у дитини такі безглузді думки в голові? А може він щось почув під час розмов? Жінка розгубилася, вся почервоніла, а потім спитала сина: -Хто тобі таке сказав? -Яка різниця, хто сказав? Батько вирішив взяти себе в руки, адже він був певен, що дружина йому вірна.

Він вирішив згладити ситуацію: -Синку, у нас багато спільного, просто ти цього не помічав і досі. Очі схожі, дивись, у нас вони прямо однакові. -Так, і волосся теж! — зрадів хлопчик. -І хто тобі таке сказав? — Мама вже не стерпіла і підвищила голос на дитину. -А Ти не здогадуєшся хто? — тихо запитав батько, щоб син не почув. -Що Ти хочеш цим сказати?-обурилася жінка. -Чому ти так нервуєш? Адже вона просто дитина. -Не хочу про себе таке слухати. Якщо ти мене в чомусь –підозрюєш, значить любові не було, не було нічого.

-Не лайтеся , прошу, — крикнув син. -Тоді скажи, що сталося,- — сказав батько. -Щоб ми стали однакові, мені потрібні цвяхи та молоток. Я зламав ліжечко і Надія Петрівна сказала, що я зовсім не схожий на тебе. Вона сказала, що ти все лагодив, а я все ламаю. Дайте мені інструменти. Завтра я лагодитиму ліжечко. Хочу бути подібним до тебе. Мати розплакалася, а батько довго сміявся. Син не розумів, що відбувається з батьками. Вони йому це розкажуть якось, коли він виросте.