Нова колега здалася Карині дуже дивною. А коли одного разу новенька запросила її до себе в гості, то там і Карина дізналася всю правду

ПОЛИТИКА

Ксенія вже встигла пропрацювати бухгалтером кілька років, але потім вона звільнилася зі свого місця роботи, а незабаром була прийнята в іншу компанію, щоб замінити Карину, яка вже збиралася йти в деkрет. Ксенія з перших хвилин знайомства з Кариною здалася їй дуже працьовитою дівчиною. Ось тільки було дещо, що хвилювало Карину: під час зміни Ксюші: їй частенько дзвонив її чоловік. Під час розмови з ним, дівчина ставала нер вовою і неу важною. — Ксюш, ти якась розсіяна. Я хочу піти в декрет, знаючи, що ти будеш ставитися до цієї роботи з повною відповідальністю. Ти сама бачила яка наша головбух сувора. Одна найменша помилка, і вона тебе з обідом з’їсть. – говорила Карина.

— Ну через неї мені і складно працювати. Чи знаєш, не звикла я в такій нер вовій обстановці працювати. Мені б містечко спокійніше. Було прийнято рішення кілька днів попрацювати з дому Ксенії. Карина допомогла б їй швидше розібратися з папірцями, а також дівчата стали б ближче. Однак не все було гладко в тому будинку. У будинку жила сім’я Ксюші: чоловік Валера і 10-річна дочка Тетяна. Хоч вони і сім’я, обстановка в будинку була як в гуртожитку. Дочка весь день проводила в своїй кімнаті, чоловік-на роботі, або за переглядом всяких програм по телику. Побачивши один одного сім’я навіть не віталася, не цікавилася, як один у одного пройшов день. І ось колеги працювали разом за комп’ютером, як раптом Валера покликав усіх до столу.

Поки Ксюша і Карина снідали, Валера кудись зібрався. — Ксюша, ти мої шкарпетки не бачила? Я їх на батареї залишив, — запитав він, поправляючи ґудзики на сорочці. — Не потрібні мені твої шкарпетки – — роздратовано відповіла Ксюша, — звичайно, не бачила. Твої шкарпетки-твої проблеми. — Я твої шкарпетки в свій комод поклала, пап, — крикнула зі своєї кімнати Таня. Після цього Карина ще пару хвилин була в подиві, від того, що сталося. Ксюша сама зрозуміла це по обличчю Карини і розповіла їй все. — Ми посва рилися з чоловіком ще 5 років тому.

Але вся справа в дитині. Ми обидва не хочемо, щоб вона росла в неповноцінній родині, нами було прийнято рішення жити разом до повноліття дочки, хоч ми і ненавидимо один одного … доводиться терпіти… — Як же так? А раптом тобі або твоєму чоловікові зустрінеться інша людина, партнер краще? — збентежено запитала нова подружка Ксенії. — Та мені плювати, що відбувається за межами будинку! Аби створити видимість ідеальної сім’ї для Таньки. Але ж коли вона ще ходила в садок все було добре… Сказати, що Карина була здивована-це нічого не сказати. Після цього вона навіть не лізла більше з питаннями про особисте життя Ксюші.