Прямо перед усіма, подруга взяла мій подарунок і запитала, чому я купила для неї такий дешевий подарунок. Такого від неї я не очікувала.

ПОЛИТИКА

У мене була подруга, яка показала своє справжнє обличчя після того, як у неї з’явилися гроші. До цього, вона завжди маніпулювала мною і в школі і потім в університеті, але я дружила з нею і була щирою. Моїй мамі Іра не подобалася, вона говорила, що Іра не така як показує себе, що кине мене при першому випадку, але я не вірила в це. В університеті я допомагала їй з парами, давала переписувати, а вона ходила на дискотеки, гарно одягалася і вимагала від батьків грошей. У мене не було можливості вести таке безтурботне життя, так як моя мама була одна і ледве платила за навчання.

Коли я зустріла свого майбутнього чоловіка, то була на 3-му курсі і відразу ж погодилася вийти за нього, в цей період спілкування з Ірою зменшилося, хоча я їй дзвонила завжди, коли в мене був час. Я знала, що подруга поки що не збирається заміж, так як шукає багатого нареченого, а я думала чому вона така меркантильна, але в підсумку вона знайшла собі бізнесмена, а я до цього часу вже народити доньку і розлучитися з чоловіком, так як ми не зійшлися характерами.

Коли я зателефонувала Іра, вона радо запросила мене на весілля, і коли я побачила її розкішне плаття і дізналася ціну, то ледь не зомліла, і після цього я не знала, який їй зробити подарунок на день весілля. Я сказала мамі, вона порадила купити гарну постільну білизну, і коли я купила подарунок, то це вдарило по моєму гаманцю, білизна адже коштувало дуже дорого. Я пішла на весілля своєї подруги і, коли настав час подарунків, вона взяла мій подарунок і прямо перед усіма запитала, що за дешевку я принесла, хоча вона знала, що у мене фінансові труднощі; після цього я пішла з весілля і більше не спілкуюся з нею.