Свекруха так і не полюбила мене. Я сварилася з нею і пішла з дому. Чоловік мовчки дивився. Потім він ще раз одружився. Свекруха дзвонила до мене і говорить

ПОЛИТИКА

Я, як всі адекватні невістки, хотіла сподобатися своїй свекрусі. Я це робила заради нашої з чоловіком щасливої родини. Але з самого початку моя свекруха мене не прийняла. Зразу зрозуміла, що я їй не сподобалася. Вона постійно лізла в мої справи. Вказувала, що мені робити. А я постійно слухалася її, щоб їй сподобатися. Це зараз я розумію, що так було неправильно, але тоді я думала, як зробити так, щоб свекруха мене полюбила. Але вона так і не полюбила мене, а просто користувалася моєї добротою.

Одного разу я не витримала і все їй висловила. Найжахливіше те, що мій чоловік мене не підтримав. Тобто він думав, що свекруха зі мною чинить правильно. Я тоді зібрала речі і подала на розлу чення. А мій чоловік стояв, проводжав мене і ні слова не сказав. Мені стало дуже nрикро на той момент, тому що я думала, що вийшла заміж за справжнього чоловіка. Але після того, як я пішла, особливо не горювала. Грошей у мене було достатньо, і тепер було дуже багато часу на себе. Я більше не стояла біля плити цілими днями і відчувала себе щасливою.

Найголовніше, я більше не бачила свою свекруху. Зараз у мого чоловіка з’явилася нова дружина. Все змінилося. У її нової невістки такий жахливий характер, що свекруха просто не терпить її. Тепер вона — жертва. Постійно дзвонить мені і скаржиться. Але що я можу для неї зробити? Це був її вибір. Вона не цінувала те, що я робила для них. Нехай мучиться зі своєю новою невісткою і знає мені ціну. Я про цю родину вже й слухати не хочу. У мене своє життя — і в мене все добре. Люди часто не цінують доброго ставлення, і в підсумку отримують по заслугах.