Як життя покарало свекруху та її сина за те, що вони поrано відгукувалися про наречену

ПОЛИТИКА

Мама моєї знайомої таких справ наробила … Свою трикімнатну квартиру в оренду здала, пенсію нагромадила та поїхала у теплі краї. Її зять вважав це мерзенним і ганебним, адже вона вже стара. А мама його сказала, що жінка могла про свою доньку та її чоловіка подумати, допомогти чимось. Свекруха ще й натякнула на те, що невістка її надійде. Яблуко від яблуні недалеко падає. Тому Ганна теж на старості років чоловіка покине і полетить гуляти. Чоловік їй уже весь мозок виніс. Мовляв, ми за кредит вже чотири місяці сплатити не можемо, а мати її курортами вештається.

Вони чомусь думають, що саме вона мала закрити борr за машину. Свекруха постійно нагадує, що вони у її квартирі живуть, а мати невістки свою здає. Насправді, вони вже давно мали подбати про своє житло. Їм майже сорок років. А вони розраховували на квартиру чи жити п’ятнадцятий рік зі свекрухою. Проте чоловік із дружиною сподівалися, що їм дістанеться квартира тещі, коли вона піде на пенсію та переїде до села. Але не тут було. Я сказала їй, що мама ще й заміж вийде там, знайде собі якогось іноземця. Така історія також існує. Наша сусідка Тетяна Сергіївна віддала онуків назад батькам. І почала жити на повну котушку.

Насолоджуватися кожним днем. Пізніше вона ще сім’ю нову створила. Рідня, яка переживає за долю двокімнатної квартири, влаштували показову істериkу з гучними вимогами визнати бабусю недієздатною. Щоправда , у них нічого не вийшло. Тепер вона має у своєму розпорядженні величезний будинок. З рідні та близьких нікого не кличе до себе. А мама Ганни розміщує у соцмережах записи про те, що життя у шістдесят тільки починається. Я розповідаю про це, бо абсолютно згодна . Безсовісні ті, хто хоче сісти на шию жінки, замість того, щоб порадіти за неї.