Коли мати поkинула мене, батько став для мене всім. Але через 20 років вона знову повернулася і зажадала від мене щось страաне.

ПОЛИТИКА

У мене було тяжке дитинство. Коли наша сім’я зіткнулася з фінансовими труднощами, моя мати кинула нас на користь перспективного нареченого. Вона не хотіла відмовитися від своїх цілей і жити у злиднях. Мій батько наполегливо намагався поставити мене на ноги, незважаючи на те, що він був спустошений відходом матері. Він робив усе можливе, щоб виростити мене доброю людиною та забезпечити всім необхідним.

На щастя, невдовзі після відходу мами батька підвищили на посаді, і фінансове становище нашої родини одразу покращало. Батькові вдалося замінити мені матір. Ми з ним ділили всі негаразди наодинці. А які дні народження він влаштовував для мене! Це були дні, коли збувалися всі мої надії та бажання. Нині я студентка. Я намагаюся працювати на півставки, щоби не залежати від батька. На той час він знову одружився, переїхав до нової дружини і залишив мені свою квартиру. Далі до мене приїхала жінка, яка покинула мене 20 років тому (Аr/K).

Ви думаєте, я хотіла її побачити? Мені нема чого її бачити. Вона благала мене дозволити їй увійти до квартири. Вона наполягала, що я не маю права виганяти її, бо наро дила мене. Я просто зачинила двері і попередила, що викликаю nоліцію, якщо вона не піде. Вона почала принижувати мене та мого батька. Я дістала телефон та почала набирати номер. Лише тоді вона зникла. Довгий час я nлакала і звинувачувала себе. Батько переконував мене, що я ухвалила правильне рішення. На жаль, моя мати не має жодного уявлення про те, як це бути матір’ю.