Переписала квартиру на онука, який народився у сина в першому шлюбі, а нова невістка стала погрожувати і вимагати віддати квартиру їм.

ПОЛИТИКА

Ірина Михайлівна дуже добре виглядає для свого віку. Так і не скажеш, що їй вісімдесят. З дитинства її вчили, що потрібно бути доглянутою і красивою. Жили з чоловіком дуже добре, заробляв більш, ніж відмінно. Ірині було тридцять сім років, коли у них народилася перша дитина. Подружжя було дуже радо. Але ніхто не знав, чому так пізно з’явився первісток. Смороду робили для сіна все що він хотів. Коли хлопець виріс, витрачав гроші направо і наліво. Сім’я ні в чому собі не відмовляла. У них була велика квартира, величезна дача, кілька машин. У Ірини була мрія подорожувати. Вона хотіла подивитися світ, коли чоловік на пенсію піде. Однак чоловік важко захво рів.

Через рік він пішов з життя. Горе сталося напередодні весілля, яке довелося, звичайно, скасувати. Пара вирішила розписатися, тому що дівчина Андрій була на третьому місяці ваrітності. Жили вони разом з Іриною Михайлівною, народження онука було для неї неймовірним щастям. Через годину Андрій почав замислюватися про відкриття власного бізнесу. Грошей не вистачало, тому він вирішив продати батьківську дачу. Мама була проти, але йому вдалося умовити. Однак успіху домогтися не вдалося, довелося закрити підприємство. На роботу чоловік влаштовуватися не збирався. Абияк Жили. Довго це не тривало, його дружина подала на розлу чення.

Ірина Михайлівна була в хороших відносинах з нею, часто бачилася з онуком. Через кілька років Андрій одружився вдруге. Дівчина була дуже розважливою і меркантильною. Здоров’я Ірини Михайлівни погіршувалося, вона залишила заповіт на свого онука. Вона розповіла про це синові і його новій дівчині, яка буквально вибухнула від злості. У неї істеріка почалася. Ображала свекруху жахливими словами. Син навіть не збирався заступатися. Бабусі довелося викликати швидку… Невістка почала їй погрожувати, навіть відправила людину, яка стежить за Іріною Михайлівною. Андрій сміється і не вірить в це. У nоліції теж допомогти не можуть, адже немає доказів. Триває це вже рік…