Свекруха любила сина зовиці більше, ніж нашого. Але лише одне слово дитини змусило її подумати над своєю поведінкою

ПОЛИТИКА

На даний момент я з чоловіком і з двома синами живу в двушці свекрухи. Живеться тісно, але іншого вибору у нас немає, адже в нашій квартирі повним ходом йде ремонт. У свекрухи є онук улюбленець, це син моєї зовиці. Не те, щоб вона інших онуків не любить, але йому вона дозволяє взагалі все, що іноді навіть виходить за рамки пристойності. Коли в нашій родині тільки з’явився син, той хуліган заходив в його спальню і будив мого малюка, гримлячи іграшками. Але свекруха онукові нічого не говорила, а мені навіть забороняли робити йому зауваження. Неправильно вони сина виховують. Наш син, Костя, з народження тягнувся до бабусі.

Він постійно намагався з нею грати, просив її послухати, як він розповідає про своїх динозаврів, але свекруха в ньому не потребувала, їй потрібен був тільки Боря, син улюбленої донечки. Доходило до того, що свекруха навіть випроваджувала Костю зі своєї кімнати, хоча той просто сидів тихо і грав сам з собою без єдиного звуку і зайвого руху. Костя дуже засмучувався в такі моменти і часто і nлакав. Лише коли Боря пішов у перший клас, і сім’я зовиці переїхала в інше місто, свекруха стала більш-менш спілкуватися з Костею. Ну, як спілкуватися… вони іноді виходили гуляти, але замість того, щоб пограти з онуком, свекруха базікала зі своїми подружками, поки Костик сидів у пісочниці.

За дитиною вона не доглядала, і той постійно повертався додому брудним, з подряпинами і саднами. Тоді я вже була ваrітна другою дитиною, і з моїм відходом в декрет ми переїхали до свекрухи на пару місяців. Буквально 3-4 дні тому сталася ситуація, після якої свекруха повністю змінила своє ставлення до Кості в кращу сторону. Вранці він їв кашу без особливого ентузіазму, як зазвичай. Я зрозуміла, що цей бенкет затягнеться надовго, і тому вирішила його сама погодувати. — За маму, за тата, за Ніну (мою маму), за Наташу (свекруху)… — раптом він мені відвів голову вбік і сказав: — За бабусю Наташу не буду! — Ти що, мене не любиш? — з подивом запитала свекруха. — За тебе хай Боря їсть, я не буду, — відповів бабусі мій 4-річний син. Свекруха навіть не очікувала, що дитина може таке видати. Після цього вона за власним бажанням часто грала з Костею, водила його в театри, в кіно і в інші розважальні місця.