Коли я пішов на перше побачення з жінкою, з якою познайомився на сайті знайомств, то вдавався зл иднем. Такого результату я точно не очікував.

ПОЛИТИКА

Батьки поставилися до мого виховання з усією відповідальністю, властивою шановним, освіченим людям. Вони з самого дитинства активно розвивають мої природні дані та таланти. Мати уважно контролювала якість мого навчання. У школі я був одним із найкращих. Брав участь та займав почесні місця на олімпіадах. Вчителі мене постійно виділяли на тлі інших, і це ставало приводом для заздрості та ворожості з боку однолітків. Я на це не звертав уваги. Батьки мене у всьому підтримували. У підліткому віці я став займатися спортом і досяг хорошої атлетичної фізичної форми. В університет вступив без особливих зусиль. Навчався там на відмінно, тому мене практично відразу помітили і запропонували роботу.

Ось уже сім років я будую успішну кар’єру і підкоряю посадові сходи. Мене можна назвати забезпеченою, перспективною та успішною молодою людиною. І так, скромністю я не стра ждаю, адже справді є чим пишатися. У мене чудова зарплата. Минулого року я купив собі квартиру у центрі. Але на жаль, успіхами на особистому фронті я похвалитися не можу. Я завжди був надто зайнятий, щоб помітити цю прогалину у своєму житті. Але зараз, коли мені майже 30, я виразно відчуваю, що у моєму житті не вистачає тепла. Хочеться рідну людину, до якої приємно повернутися після роботи. За все своє життя я не мав серйозних стосунків.

Навколо постійно вилася зграя меркантильних жінок, яких більше цікавили мої гроші та успіх, ніж я. Мені це не підходить. У душі я сентиментальний романтик, який хоче щирих почуттів. Нещодавно я пішов побачити з жінкою, з якою познайомився в інтернеті. Я не розповідав їй про своє фінансове становище. Не хотів, щоб вона симпатизувала мені через це, заразом вирішив перевірити її мотиви. Запросив погуляти у парку. Вона спочатку трохи здивувалася, але згодом погодилася. Ми гуляли, балакали, але потім вона не витримала: -Може ми все-таки кудись сходимо? Я запропонував недороге кафе. Вона виглядала розчарованою. Швидко вигадала привід, щоб піти, і більше зі мною не зв’язувалася. Я сподіваюся, що знайду колись свою половинку і знайду щастя.