Я нагодувала чоловіка сосисками, отак я провчила його. А свекруха влаштувала сkандал, мовляв, я недолуга дружина

ПОЛИТИКА

Я у шлюбі вже шість років. Донедавна ми жили в квартирі, але потім переїхали в квартиру мого дідуся. Мати чоловіка рідко відвідує нас, але цього разу вона прийшла і вчинила сkандал. Моєму чоловікові все одно, чи чисто, чи прибрано, аби його не чіпали зайвий раз. Він не вміє підтримувати порядок і постійно розкидає речі вдома. Коли він відпочиває, я займаюся прибиранням та приготуванням. У мене є два варіанти: або змиритися з цим, або розслабитися та забути про безлад. Два роки тому я пішла у декретну відпустку.

Спершу було важко, але потім я звикла. Але мій чоловік вирішив, що якщо я залишаюся вдома, то можу все робити сама. Він навіть не хотів виносити сміття. Коли він приходив додому з роботи, сідав за комп’ютер та грав. Мене це дратувало. Якось я йшла до батьків, залишила вечерю для чоловіка і попросила його приготувати картоплю цього вечора. Що ви думаєте? Він сидів перед комп’ютером і не рухався. Він їв суп прямо з каструлі. Якось я лежала в ліkарні зі своїм сином. Мій чоловік, звичайно, відвідував нас, але не приніс жодної їжі. Я не питала його, бо знала, що в нього немає часу на приготування.

Перед випискою я попросила закупити продукти та приготувати щось. Коли ми повернулися, я мало не зомліла. Бруд, пилюка, розкидані всюди речі. Мій чоловік почав виба чатися, сказав, що не мав часу. Навіть їжу не приготував. Сказав, що в холодильнику є сосиски та йогурт. Через деякий час відправили мого чоловіка у відрядження. Він дзвонив мені щодня і розповідав, що там усе поrано. Перед приїздом він зателефонував та попросив приготувати фрикадельки, борщ, олів’є. Але коли приїхав і попросив поїсти, я сказала, що в холодильнику тільки сосиски і йогурт . Мій чоловік усе зрозумів. Отак я провчила його.