Коли я познайомився з моїм майбутнім чоловіком, мене мучили слова мого rінеколога, я вирішила всю правду йому розповісти. Від його реакції я скам’яніла.

ПОЛИТИКА

— Як тобі пощастило, Свєтко. Люблячий чоловік — майстер на всі руки, дві доньки — одна красивіша за іншу, та й ти не відстаєш від них, знайшла спосіб монетизації улюбленої справи. Ніяк не хочу кривдити подругу, але люди, які вважають так, глибоко помиляються у своїх судженнях. Справа далеко не у везінні. Чорна лінія в моєму житті почалася відразу ж, здавалося б, у найщасливіший момент у моєму житті – після весілля. Ми з чоловіком місяць жили щасливо у коханні, але незабаром я дізнався від свого rінеколога, що я не можу мати дітей. Це не відразу поставило хрест на наших відносинах, але незабаром чоловік знайшов собі «повноцінну» жінку, а головною його відмовкою було те, що вона могла наро джувати.

Я була у розпачі, бо навіть не знала, де жити. Я була сиротою, а у спадок від бабусі дісталося лише маленький клаптик землі, у забутому Богом місці. Саме в цей момент у мене з’явилася ідея ділитися своїми переживаннями з усім світом, вести блог. Я думала, що інтернет зустріне мене ненависними коментарями, але там я знайшла багато людей, які мене підтримали, поділилися зі мною своїми історіями, і ми разом допомогли один одному пережити смутні часи. У цей момент я ледве знайшла роботу в ресторані, де працювала офіціанткою, але іноді залишалася і мила посуд для додаткового заробітку. Там же я зустріла свого майбутнього чоловіка. Ми один одному сподобалися відразу, ось тільки я не сподівалася на щось більше симпатії, адже тавро безnліддя не давало мені морального права навіть думати про заміжжя або хоча б про любовні стосунки для початку. Кому взагалі потрібна була така дружина, як я? Але він…

Він мене переконав, що любов не обмежується фізичною картинкою, вона є найвищою матеріальною, фізичною та ємоційною. Від його слів у мене сльози на очах з’явилися. Незабаром ми одружилися. Завдяки спільним зусиллям, і не без допомоги його батьків, ми змогли побудувати будинок на тій території, яка в мене вже була від бабусі. Чоловік був не проти уси новлення дітей. А я бачила в них таких же поkинутих, якою була я. На даний момент ми з чоловіком живемо в достатку. Він влаштувався працювати в хорошому офісі і зараз він забезпечує всю сім’ю, а я сиджу вдома, дбаю про трьох наших янголят і про сам будинок. Я досить популярна в мережі і маю вже близько двох мільйонів передплатників, з ким активно спілкуюся, з ким уже багато чого пережила. Але назвати це все удачею, у мене язик не повертається, і гадаю, у тих, хто це прочитав, теж.