Коли моя дочка Маша виросла, разом з нею виросли й проблеми від неї, проте найсерйознішу проблему довелося вирішувати мені

ПОЛИТИКА

Чоловік Ніни пішов із сім’ї ще коли їхній доньці було кілька місяців. Зник він у прямому значенні того слова і не платив жодної копійки алі ментів. Але Ніна все ж таки знайшла в собі сили знайти роботу і забезпечити дитину хорошим майбутнім. Ще будучи дитиною, Маша, дочка Ніни, поводилася дуже нахабно у багатьох відношеннях. Вона обра жала однокласників, віддалялася від мами і поводилася, як доросла дівчина, коли навчалася ще у 5-му класі. Ніна не була в захваті від поведінки дочки, але вона давала їй свободу, що, на її думку, мало важливу роль у вихованні дітей. Коли Маша вже навчалася на останньому курсі університету, вона несподівано вирішила вийти заміж за свого хлопця. Ніна вирішила відмовити її від цього вчинку, але Маша вже сама вирішила.

— Машенько, ну сама ж подумай, тобі ще 20 років, який чоловік? Це ж найкращий вік, щоб жити та насолоджуватися свободою у всьому. Ви можете зустрічатися і без законного одруження, — Ніна відчайдушно намагалася напоумити дочку. — Мамо, що за претензії? Ти ж сама вийшла заміж у 19, — мабуть, цього аргументу Ніна і боялася найбільше. Далі мати Маші не стала її умовляти від майбутнього весілля, за що згодом сильно пошкодувала, адже розлу чилися Маша з тоді ще чоловіком, не проживши разом і року. Дівчина після розлу чення щодня ходила по нічних kлубах, випивала та nлакала по чоловікові. А незабаром Ніна помітила дещо підозріле: живіт Маші став рости не щодня, а щогодини. — Може тест здаси? Хто знає, що ви встигли наробити за цей рік, — байдуже запитала одного разу Ніна.

— Ні слова про цього зрадника. У мене просто апетит хороший і все, але по дівчині було зрозуміло, що живіт не від їжі збільшувався. Ніна вирішила дати спокій дочці, щоб та самостійно пережила ст рес від розлу чення, але незабаром явно ваrітний живіт Маші вже стало неможливо ігнорувати. А коли якось пізньої ночі Маша схопилася за живіт від болю, Ніна одразу ж зрозуміла, у чому справа й викликала швидку. Машу поклали до лікарні на збереження. Через спосіб життя майбутньої матері плід розвивався неправильно. Довго Маша в ліkарні пролежала, а ще через кілька місяців у неї народився хво рий і слабкий синочок. — Не потрібна мені хво ра дитина, від зра дника. Краще нового чоловіка собі знайду, здорову дитину наро джу. А цього прямо в будинок малюка здамо, я і не подумаю його залишити, — заявила Маша, прийшовши до тями після полоrів. Тоді Ніна забрала онука собі. Вона вперше в житті не змирилася з рішенням дочки, а вчинила по-своєму і ніколи не пошкодувала про це. З Машею Ніна досі не спілкується.