Антон у свої 32 був ще під контролем мами, і неймовірно було уявити її реакцію, коли син заявив про його нову дівчину

ПОЛИТИКА

Антону було 32 роки, але у нього ніколи не було відносин з протилежною статтю, які зайшли б за рівень романтичних зустрічей. На тлі всіх цих невдач, він вже й не сподівався знайти дівчину в найближчі кілька років, залишив все спроби знайти особисте щастя і зайнявся саморозвитком. Начальство постійно хвалило його, називало його кращим співробітником, проте інші колеги висловлювалися на його рахунок переважно їдко. Не головною, але все ж причиною таких висловлювань служило і те, що незважаючи на свій вік, Антон все ще жив зі своєю матір’ю. Незабаром Антону сподобалася одна колега, Ірина.

Дівчина була дуже доброю і красивою, через що багато колег давно встигли покласти на неї око, так що Антону потрібно було діяти рішуче і швидко. Через 2 тижні після особистого знайомства, Антон та Ірина вже вільно говорили один з одним навіть на особисті теми. А ще через два місяці Антон, втомившись від тотального контролю матері над ним, вирішив з’їхатися зі своєю першою дівчиною в орендованій квартирі. І так пара почала ходити на роботу і з роботи додому, разом. Чого і слід було очікувати, матері Антона не сподобалося, що її пташеня покинуло рідне гніздо, і вона вирішила будувати підступи проти дівчини сина, щоб та сама пішла від сина, як і всі колишні претендентки в невістки.

В одній розмові з Іриною, мати Антона заявила, що якщо вона продовжить зустрічатися з її сином, то вона зробить все, щоб хлопець пішов від своєї дівчини з гучним сkандалом на додачу. Залякала вона бідну Іру так сильно, що та аж дар мови втратила, і Антон незабаром відчув, що в їхніх стосунках щось змінилося не в кращу сторону. В один день Антон вирішив серйозно поговорити з дівчиною, тоді і Ірина розповіла про те, що мати Антона їй сказала. Але ж жінка працювала в орrанах, і всі ці загрози здавалися не такими порожніми. Вона мала вплив у місті; загубити долю людини вона могла на раз-два. Після цього Антон поговорила з матір’ю, і з тих пір вони більше не бачилися. Через півроку Антон і Іра одружилися, а новоспеченої свекрухи на весіллі навіть не було.