Чоловік подруги прямо за столом заявив, що викине сина з дому, коли йому виповниться 18. Адже він не «справжній» спадкоємець

ПОЛИТИКА

У мене є подруга, яка овдовіла молодою і знову вийшла заміж. Вони добре ладили з чоловіком і ростили свою дитину, з боку їх сім’я виглядала міцною і згуртованою. Наші діти подружилися. Незабаром після весілля моя подруга заваrітніла і народила дівчинку. Народження дитини повинно було зблизити сім’ю, але щось явно пішло не так. Нас запросили на першу річницю дочки. Все було добре, дівчинка була в захваті від подарунків і всієї уваги. Чоловік похвалив іменинницю, оголосивши її єдиною справжньою дитиною.

Після цього в звичайному привітанні побажав їй щастя і удачі. Після деякої незручності один із запрошених гостей м’яко запитав про сина. Він нервово захихикав і пробурмотів щось жа хливе про те, що не вважає його сином і що він викине хлопчика з сім’ї, як тільки йому виповниться 18 років (An/V). Деякі з гостей почали коментувати, що таке ставлення дивне і неприємне. Моя подруга зблідла і вийшла з кімнати з кам’яним обличчям. Я кинулася за нею, вона судорожно збирала дитячі речі. Звісно, у мене виникло питання про її найближчі плани.

Вона планувала спочатку залишитися з батьками, потім закінчити ремонт і переїхати в квартиру бабусі. Вона rірко ридала. Як з’ясувалося, чоловік завжди дорікав і обра жав її сина. До того ж, чоловік її називав “жінка з причепом», а його родичі називали її «жебрачкою» і щодня погрожували видворити її з дому. Її чоловік став nсихувати, коли наро дилася дочка, і у неї більше не було сил терпіти це. Вона часто заявляла, що готова піти. У підсумку, моя подруга залишила чоловіка і пішла, зібравши свої речі. Вона залишила повідомлення з поясненням причин, повідомила йому про своє місцезнаходження і вирішила дати йому ще один шанс.