«У чому дитина ви нна? Чому ти руй нуєш йому життя? Ти уявляєш, що таке життя в дитбудинку?»- Але молода мама не слухала доkтора, вона просто зібрала свої речі і вибігла з полоrового будинку

ПОЛИТИКА

Вона сиділа за столом і думала, як повідомити своєму хлопцеві важливу новину про ваrітність. Вони познайомилися з ним в нічному kлубі. Він був одружений, але дітей у нього на той момент не було. Оскільки він не любив свою дружину, то обіцяв їй, що розлу читься з нею. Вона повірила йому. Він був у скрутному ста новищі, до розлу чення не був готовий. До будинку kоханки він під’їхав опівночі. Обійняв її. Вона думала, що вони нарешті знайдуть щастя. Вагітність протікала без ускладнень, але вони, навпаки, регулярно сва рилися. Раптом він зник за кілька днів до пологів, навіть не брав трубку. Вона ридала, так як не заслуговувала такого звернення.

Після народження дитини, вона написала йому і повідомила, що він став батьком, але той не відповів. Вона rірко nлакала, годуючи дитину грудьми. Вона відчувала себе жахливо. Дивилася на малюка і думала: «Що я буду з нею робити? Мої батьки не приймуть мене, якщо дізнаються, що у мене була дитина від одруженого хлопця». Вона закрила очі і представила себе в майбутньому. Не було ні грошей, ні будинку, ні друзів, ні сім’ї. Вона зрозуміла, що не зможе бути хорошою матір’ю, так як не могла нічого дати своїй дитині. У день виписки ліkар благав її не здійснювати такого проступку, але у молодої матері не було виходу. Їй нікуди було звернутися.

Вона вирішила відмовитися від дитини. — Хіба немовля винне? Ти знаєш, що таке жити в дитячому будинку? Чому ти руйнуєш йому життя? — запитав доктор. Вона поспішно схопила свої речі і втекла з пологового будинку. Повернулася в будинок своїх батьків. Вони відразу ж зрозуміли, що з їх дочкою щось не так. Побачивши речі дитини, вони швидко все зрозуміли. Її мати тут же кинулася в полоrовий будинок і забрала внучку. Повернувшись з дитиною в руках, мати сказала: — Як ти могла кинути свою дитину напризволяще? Дідусь і бабуся з великою любов’ю дбали про внучку і допомогли дочці встати на ноги. Тепер у них є свій маленький всесвіт, наповнений любов’ю і співчуттям.