Все життя я жила з думками, що батько нас з мамою кинув. Але після зустрічі з ним мені відкрилася жа xлива таєм ниця минулого, і все змінилося у моєму житті і більше ніколи не буде колиաнім

ПОЛИТИКА

Моя мама з самого мого дитинства казала, що батько від нас обох відмовився. Знаєте, як би мама мене не любила і не оберігала, все одно статус брошенки бере своє. В товаристві я завжди відчувала себе нижче і гірше, чи що… Коли мені виповнилося 18, я твердо вирішила знайти батька. Мама чомусь стала мене відмовляти від цього, але я була налаштована дуже рішуче, так що не передумати. У 21-му столітті знайти людину не становить особливої праці.

Я швидко знайшла батька в мережі і попросила про зустріч. На мій превеликий подив, тато з радістю погодивсясился. Ми поговорили. Він сказав, що не виходив зі мною на зв’язок, тому що думав, що мама налаштувала мене проти нього, і боя вся мене і моєї реакції на його появу. Ми довго розмовляли з батьком, і я дізналася, що вони з мамою часто сва рилися, але батько залишався з нею тільки через мене.

Мама довела його до того, щоб він пішов від нас, виправдовуючись тим, що папа травмував мою nсихіку. Зараз у мене чудові стосунки з батьком, а от з мамою… Після нашої зустрічі з батьком вона стала якось грубо зі мною спілкуватися. Кожна її фраза тепер здається мені спробою прихованої маніпуляції. Папа доводив кожне своє слово, так що я йому вірю на всі сто. А ось мама мою довіру витратила. Ще парочку кислих поглядів у мій бік — і я від неї з’їду.