Чоловік не вміє поводитися за столом, та ще й завжди говорить невихованим тоном. Втомилася вже чути докори батьків і червоніти за нього

ПОЛИТИКА

Я розумію, що не всі в нашому суспільстві користуються правилами етикету, не всі аристократи, та й я теж, але на мою думку, мінімальні правила пристойності потрібно дотримуватися. Кожен раз, коли ми їдемо в гості до батьків, мені доводиться червоніти за свого чоловіка, він починає вести себе неадекватно, говорить щось незрозуміле, нехтує правилами хорошого тону. Мама постійно каже мені, що я його більше не перевиховаю, єдиний вірний вихід — розлу чення. Я не хочу руйнувати свою родину тільки з-за того, що він не вміє тримати себе в суспільстві.

Я намагалася поговорити з ним і не один раз, тільки все зводиться до того, що він говорить, мовляв, йому все одно на правила. Я його теж чудово розумію, у нас хороші відносини, але йому потрібно просто зрозуміти, що крім будинку існує і суспільство, яке має свої запити і стандарти. З одного боку я підтримую його, але з іншого — розумію, що якщо я буду жити так, як хоче він, то я втрачу можливості, які дає мне доля.

Ось таким чином я останнім часом поrано себе почуваю, не можу спати по ночах, а чоловік думає, що у мене з’явився хтось, тому я так себе веду. Я його люблю і не збираюся змінювати, а якщо і розлу чуся з ним, то тільки з причини його поведінкиня. Ось останнім часом обмірковую цей момент без кінця, щоб потім нікого не зви нувачувати і не говорити, що це вони зробили за мене вибір. Дивно це все, що з-за стереотипів суспільства, мені доводиться ось так мучитися, думати, що буде завтра, що мені зробити, щоб знову не червоніти за нього.