Може здатися, що я дивна людина, але я злюся на свого чоловіка, так як він допомагає моїм батькам. Я вже починаю думати, що він це робить мені на з ло.

ПОЛИТИКА

Я вийшла заміж по любові, мій чоловік дуже добрий, чуйний, завжди прийде на допомогу; саме це я полюбила в ньому, а зараз я страждаю від цього. Справа в тому, що відносини з батьками натягнуті, я з ними дуже рідко спілкуюся, так як у нас непорозуміння. Я не можу зрозуміти, з чого ми почали ось так спілкуватися, але я пам’ятаю, що вони стали ініціаторами такої поведінки. Насправді, у мене був молодий чоловік, батьки були проти нашого спілкування, вважали, що він мені не пара. Вони зробили все, щоб ми розлу чилися, після цього я замкнулася в собі, і вони перестали спілкуватися.

Минуло два роки, наші відносини поrршилися, я вийшла заміж потім, хоча вони прийшли на весілля просто як гості. Чоловік намагався спілкуватися з моїми рідними, він хотів помирити нас, але потім, коли я дізналася, що він їх матеріально підтримує, я просто в шоці була від цього. Я не розуміла, чому він так поводиться, а він говорив мені, що його не так виховували. Свекруха моя була зі мною теж привітна, добродушна, я розуміла тепер в кого мій чоловік такий, але все одно я вважаю, що він не пови нен робити такі речі.

Мені не подобається, що мої батьки користуються його добротою, маніпулюють ним, тільки він цього не може зрозуміти. Він каже, що потрібно відповідати добром на зло, що це мої батьки, потрібно з розумінням ставитися. Інші просто мріють про те, щоб у них був такий чоловік поруч, а мені ось прикро, що він не розуміє і не розділяє моєї думки. Напевно, я не можу зрозуміти свого чоловіка, а він на відміну від мене правий, але зараз я не хочу мати нічого спільного зі своїми рідними.