Дочка наро дила двох дітей від різних чоловіків, а тепер збирається вийти заміж втретє. Мовляв, зустріла хлопця в Інтернеті і закохалася

ПОЛИТИКА

Зараз у моєї дочки є вже дві дитини від різних чоловіків, і вона чекає третю дитину вже від якогось хлопця. Я вже з нею говорила по-різному, не можу ніяк пояснити, що це сором і ганьба, а вона вважає, що робить все правильно. Наташа дуже влюблива, але це її справа, просто, коли справа доходить до того, що потрібно створювати сім’ю, то вона могла б бути більш виборчою. У перший раз вона вийшла заміж за свого коханого, коли вчилася в інституті. Ми говорили, щоб вона одумалася і закінчила навчання, і тільки після цього виходила б заміж.

Цікаво, що дочка моя нас не послухала, сказала, що це її життя, що для неї сім’я важливіше навчання і кар’єри. Ми більше не стали з чоловіком відмовляти її, думали, що це її життя. Ми допомагали всім, чим могли, разом підняли сина: минуло всього кілька років, вона сказала, що розлу чається, так як чоловік їй зраджує, а вона не збирається терпіти його зра ди. Далі вона швидко знайшла собі нового чоловіка, стала жити разом з ним, ми з чоловіком говорили, що вона повинна хоча б зареєструвати відносини зі своїм співмешканцем, так як вона чекає дитину від нього.

Вона заявляла зі свого боку, що насправді їй не потрібні формальності, тому штамп в паспорті — нічого. Цивільний чоловік її начебто добре до неї ставився, але був якимось дивним, міг прийти додому пізно, нічого не сказати. Він якось без захвату прийняв новину про ваrітність моєї дочки. Дочка, після того як наро дила малюка, переїхала до нас з двома дітьми: коли я запитала, в чому причина, то вона сказала, що зустріла іншого хлопця в Інтернеті, вони збираються одружитися. Я просто а աоці була, з ним вона теж жила потім в цивільному шлюбі і чекала від нього дитину.