Після того, що чоловік зі свекрухою зробили зі мною, я вирішила віджати у них квартиру, а самих виrнати на вулицю

ПОЛИТИКА

Я завжди була людиною щедрою і це перейшло мені від батьків: вони завжди були такими ж. Мені ніколи не було шкода віддати комусь зайву копійку або одяг, який вже не ношу, або ж щось подібне. Однак останні пару днів я частенько замислююся про те, щоб віджати квартиру у колишньої свекрухи. Я розумію, що так я зроблю їм поrано, і в цьому і полягає весь сенс. Це буде якась компенсація за все те, що мені довелося пережити в шлюбі з її сином.

Під час весілля я ще думала, що він мене любить настільки ж сильно, наскільки і я його. Після весілля, у нас, як і у багатьох інших пар, постало житлове питання. Ми думали на деякий час переїхати до моїх батьків і збирати на квартиру, але замість цього мої батьки подарували нам двушку недалеко від центру нашої столиці. Сім’я ми не сама … хоча ні, знаєте, в нашому місті ми одна з найбагатших сімей, так що могли собі це дозволити, що не скажеш про сім’ю чоловіка, що складається з однієї матері-алкоrолічки.

Згодом, вся правда про наш шлюб почала спливати назовні. Він не тільки одружився на мені заради грошей, та ще й під приводом роботи, йшов до своєї kоханки, яка сама була заміжня. Я була просто зломлена в цей момент і не могла ні про що думати, проте після місяця життя з батьками, я нарешті заспокоїлася і почала мислити більш розсудливо. У цей момент я згадала, що квартира, де мій колишній чоловік, на даний момент проживає зі своєю матір’ю, була куплена нами. У нас є всі можливості виселити цих паразитів з дому. Вчинок підлий, але на мій погляд, вони повністю його заслужили.