Після того, як брат одружився, його ніби підмінили, а те, що я дізналася від його друзів, не жартома здивувало мене

ПОЛИТИКА

У нас завжди була дуже дружна сім’я, ми не сва рилися з батьками. А я і брат були взагалі не розлий вода, все і завжди робили разом. Але потім він пішов в армію, я вступила до інституту. Часу на спілкування було мало. Після армії брат одружився і переїхав зі своєю дружиною в сусіднє село. Все змінилося з тих пір. Тепер ми не дізнаємося колишнього брата. Він практично не приїжджає до нас в гості, хоча раніше обіцяв, що буде щотижня до нас приходити. Навіть по телефону нам важко розмовляти. Тільки я намагаюся його розговорити, як раптом чую голос його дружини на задньому плані.

Тоді брат перериває мене, каже, що у нього справи і вимикає телефон. І так кожен раз. Я знайома з усіма друзями брата, можна сказати, що ми всі разом виросли на одному майданчику. Я стала обдзвонювати кожного і питати, коли вони останній раз бачилися з братом, і як змінилося їх спілкування після його весілля. Всі вони стверджують, що він дуже сильно віддалився. По телефону практично ніхто з ним не спілкується, кажуть, що чують, як його дружина починає біситися, якщо він біля телефону сидить.

А коли вони запрошують його на риболовлю або просто зібратися з пацанами, то він постійно відмовляється, каже, що тепер сімейна людина, і йому таке не цікаво. Він навіть на день народження до друга не приїхав, хоча всі його звали і дуже чекали. Тоді друзі спробували і його дружину теж в гості запросити, щоб хоч якось товариша побачити, але і на це вони дали відмову. Мене це дуже турбує. Чому дружина не дозволяє йому нормально спілкуватися і бачитися зі своїми рідними і близькими людьми. Я хочу сама без попередження поїхати до них в село і все дізнатися.