Я попередила свекруху, що сідаю на дієту, а то, що вона стала творити після цього, ніяк в голові не вкладається

ПОЛИТИКА

Справа в тому, що у мене завжди були проблеми із зайвою вагою, якщо я за собою не стежила, то у мене відразу з’являлися зайві кілограми, і складно було їх скинути, а після народження дітей, я взагалі погладшала. Мій чоловік спочатку не звертав уваги на все це, але потім став натякати на те, що пора задуматися про свою вагу. Свекруха часто до нас приходила, насміхалася з приводу моєї ваги, могла мене пора нити своїм жартом, щодо зайвої ваги, але я не звертала на неї увагу, щоб не було сkандалу.

Я не могла зібратися і нарешті скинути ненависні кілограми, так як я годувала дітей грудьми, тому не могла сидіти на жорсткій дієті. З маленькими дітьми і чоловіком, у мене практично не було часу на те, щоб зайнятися хоча б спортом. Після того як свекруха приходила і говорила щось про мою вагу, то після відходу у нас з чоловіком були сварkи, я ці стреси знову заїдала солодощами.

Я вже бачила, що взагалі погладшала, і вирішила сісти на дієту, чоловікові сказала, щоб він не купував солодощі і жирне, а готувати я буду дієтичне, тому він може нормально харчуватися на роботі. Свекрусі теж довелося сказати про мої наміри, адже вона часто буває у нас, і після всього цього, свекруха стала приносити нам гостинці у вигляді пирогів, цукерок, і сидять вони переді мною — їдять це все. Я ледве себе стримую, щоб не зірватися, і мені здається, що вона спеціально це все робить. Чоловік каже, що я перебільшую, що нічого такого немає, а я не довіряю свекрусі.