Невістка звалила всі жіночі обов’язки на чоловіка, а сама затримується на роботі допізна. Я вирішила втрутитися

ПОЛИТИКА

Коли син зустрічався з Олею, то я попросила познайомити мене з нею, я приготувала різні страви, запросила їх на вечерю, вони прийшли, і вона мені відразу де не сподобалася, так як показала своє виховання і неповагу. Вона постійно була в телефоні, говорила з кимось по телефону щодо роботи. Син Андрій прийняв рішення одружитися з нею, я його підтримала в цьому питанні, хоча невістка була не до душі мені.

Щоб жити окремо, син вирішив переїхати до неї, а потім купити квартиру в іпотеку, і після весілля я практично не бачила свою невістку, я до них приходила додому і просто в шоці була від обстановки. Скрізь був брудний посуд, одяг, в холодильнику просто порожнеча, коли я запитала, що це все означає, син зізнався в тому, що дружина практично вдома не буває, пізно приходить з роботи.

Я звичайно ж розумію тих дівчат, які будують кар’єру і пізно приходять додому, але вона особливо і посаду не займає, отримує мізерну зарплату, син мій добре заробляє, і вона своїми копійками нічим не допоможе. Я сказала, що все це неправильно, що вона думає тільки про роботу, що в будинку ніякого затишку, порядку, готувати вона не готує, дітей не хоче, А я вже на пенсії і мені хочеться онуків поняньчити. Найцікавіше, що син ніколи нічого поганого не говорить про свою дружину, приходить після роботи і сам собі готує. Я не знаю скільки це буде тривати, але я розумію, що разом з нею мій син просто забуде про затишок, любов і ласку, а я дивлюся і нічим допомогти не можу.