Сестра вже який рік поспіль наро джує дітей одного за іншим, а від одного виду її змученого чоловіка мені стає поrано

ПОЛИТИКА

Моя сестра заму чила чоловіка: наро джує дітей один за іншим, крутиться як боже вільна, а могла б стати відомою людиною: політиком або спортсменкою. У кожної людини своє поняття про щастя. Деякі його знаходять в кар’єрі, інші-в сім’ї. Сестра моя в школі добре вчилася. Завжди була авторитетом. Художньою гімнастикою займалася. Всі гадали для неї відмінне багате майбутнє. І справді, у неї були всі шанси, щоб стати політиком або спортсменкою. Але їй потрібно було зовсім інше. Вона проступила в коледж і стала кухарем, вийшла за однокласника, якого навіть не поважала — і почала наро джувати дітей, як інкубатор.

Причому все це у неї було заплановано. Вона не захотіла вступати в університет, вважаючи навчання тратою часу. Вибрала хлопця, якого б змогла контролювати; вона вийшла заміж в 21, і чоловік завжди був під її керівництвом. Вона його не любила, він просто був зручним для неї. Дітей вона теж планувала — чотирьох. У них в домі завжди був переполох. Мама допомагала з дітьми. З півроку з малюками сиділа вона. Я не могла нормально посидіти у неї в гостях: плачуть діти, яким завжди чогось не вистачало.

Вони заважали один одному: старший не міг зосередитися на уроках, молодші постійно репетували. Сестра орала разом з ними. Одним словом — хаос. Але найдивніше те, що сестра вважала це нормальним. Коли зустрілася зі своєю однокласницею, і та сказала, що вона виглядає змученою, сестра прийшла в подив і образилася. Не знаю, чи вона дійсно задоволена своїм життям, тим, що чоловіка і себе, так і дітей замучила. Мені таке життя здається жахливою. Я закінчу ВУЗ, стану юристом і буду жити в своє задоволення. Звичайно, створю сім’ю, але точно не таку, як у сестри.