Того дня, коли моя сестра розлу чилася з чоловіком, ми випадково зустрілися і, Коротше кажучи, за тиждень я переїхала до нього. Але те, що сталося далі, застало мене зненацька.

ПОЛИТИКА

Ми з сестрою осиротіли в дитинстві. Наші батьки померли в автомобільній ава рії. Моїй сестрі було вісім років, а мені лише п’ять. Наша бабуся виховувала та дбала про нас. Зрозуміло, що ніхто не може замінити батьків, але бабуся нас любила. Вона якимось дивом встигала працювати у школі та виховувати нас із сестрою. Вона водила нас у гуртки, розвивала мої музичні інтереси, записала сестру в найкращу спортивну школу, заплітала нам коси та готувала найсмачніші булочки. Загалом, у нас із сестрою було дуже приємне дитинство. І ми виросли сердечними та обожнювали нашу бабусю. Однак недавно все зіnсувалося. Якось я посва рилася із сестрою, і бабуся відмовилася зі мною розмовляти. Коли ми були молодші, ми з сестрою були заkохані в одного й того ж хлопця.

Мені тоді було сімнадцять років, а сестрі – двадцять. Я явно була надто молода для нього, і моя сестра зрештою змогла почати стосунки з цим хлопцем і згодом вийти за нього заміж. Я була впевнена, що моя сестра була щаслива вийти заміж за таку чудову людину. Але вона продовжувала говорити мені про те, як вона нещасна у шлюбі, як її чоловік хоче, щоб у неї була дитина, і як вона все ще хоче погуляти. Потім вона розповіла мені, що має коханця. Я не знаю точно, як це сталося, але того дня, коли моя сестра розлу чилася з чоловіком, ми випадково зустрілися і… Коротше кажучи, у нас зав’язався роман, і через тиждень я переїхала до нього. Звичайно, це було ніяково, бо він був колишнім чоловіком моєї сестри.

Але те, що сталося далі, застало мене зненацька. Я припускала, що моя сестра прийме новину про наші стосунки. Зрештою, вона вже знайшла нове кохання, особливо після того, як покинула мого (нашого) партнера. Але вона зробила щось страшне. Перед бабусею вона виставила мене справжнім чудовиськом. Розповіла їй, що я викрала її чоловіка із сім’ї та довгий час була його kоханкою. А бабуся прийняла брехню сестри без запитань. І навіть відмовляється розмовляти зі мною. Квартиру вона вже оформила на неї. Чи могла моя сестра бути настільки підступною заради спадщини? Ми з сестрою дружили все життя, і я досі не можу повірити, що вона могла так зробити. Як мені тепер примиритися з бабусею? Я обожнюю її, і мені важко уявити, що вона більше не хоче мене знати.