Мама зв’язалася із աахраями і навіть не підозрювала про це. Коли вже постало питання про втрату квартири, я вирішив взяти все в свої руки

ПОЛИТИКА

Моя мама завжди була логічно мислячою особистістю. Вона отримала ступінь бакалавра в галузі математики, успішно працювала та виростила чудову сім’ю. Однак, коли вона стала старшою, щось у ній змінилося. Вона стала робити спонтанні покупки. Наша сім’я, за загальним визнанням, має багато грошей, і це дуже впливає на її поведінку. Вона може витратити багато грошей на дрібнички за один день і не почуватися ви нною. Я міг би залишити все як є. Але я дізнався, що вона зв’язалася із шахраями. Вони представилися їй організацією з догляду за людьми похилого віку. Я пошукав фірму в Інтернеті. Виявив, що це є підставна фірма.

Я спробував пояснити матері, що це може бути небезпечним, але вона мені не повірила. Тоді я вирішив подати заяву до nоліції. Мене проігнорували. Мені довелося повідомити свою сестру, яка відразу приїхала і спробувала переконати мати змінити свою думку. Але все даремно… Ми подали заяву до су ду щодо визнання матері недієздатною. Це виявилося неефективним. Суд відхилив усі претензії, визнавши, що мати несе повну відповідальність за свої дії. Ми не знаємо, як відмовити її від цього і що робити тепер, коли всі юридичні можливості вичерпані.

Ми нічого не можемо зробити, щоби вплинути на рішення компанії. У нас також немає жодної влади над нею. Я думав, щоб спробувати вирішити проблему незаконним шляхом, але чи варто це робити? Я не зло чинець і ніколи раніше не займався нічим подібним. Я розумію, що вона не буде добровільно та свідомо переписувати квартиру на них. Вони вміють читати договір так, що звичайна людина не зовсім розуміє, що вона підписує. Відібрати квартиру таким чином буде нескладно, і найголовніше, що все буде законно, бо угода буде здійснена з фізичною особою. Я досі здивований.