Жінка побачила в яких пом’ятих речах ходив зять, та й яку їжу йому готувала дочка і вирішила поставити все по місцях

ПОЛИТИКА

Анжела до двадцяти п’яти років з мамою прожила. Ніколи вона господарством не займалася, все робила мама. Мама просила іноді допомогти, і Анжела ніколи не відмовляла, але все одно нічого не вміла. Мати іноді нарікала на те, що їй важко доведеться, коли заміж вийде. Дочка лише відмахувалася, нікого підходящого для заміжжя на горизонті не було. А потім вона познайомилася з Геннадієм. У них все якось дуже швидко вийшло. Через півроку він її заміж покликав, і вона погодилася. Чоловік їв її куховарство вдячно, ходив в пом’ятих сорочках, ні про що не скаржився, все одно дивився на дружину з любов’ю і захопленням.

Анжела пожила так деякий час, потім вирішила над собою попрацювати. Стала читати книги кулінарні, відео дивитися, на курси ходити. Присвятила самоосвіті в сфері господарства багато часу і сил, і це дало свої плоди. Їжу вона стала готувати набагато краще. Тільки за час, який вона присвятила господарству, друзів у неї поменшало. Так вийшло, що єдиним джерелом спілкування став чоловік. Вона чекала його з нетерпінням, а він не завжди поспішав додому. Він друзів іноді відвідував і у своїх справах ходив. Це її дратувало. Вона вирішила, що просто недостатньо хороша господиня, тому він і не проводить з нею весь свій вільний час.

Анжела стала старанніше працювати по дому, весь день носилася з ганчіркою і пил витирала. На цьому ґрунті почалися конфлікти, вона стала чоловіка дорікати в тому, що він її не цінує. Геннадій не витримав напруги в будинку і погодився на пропозицію про відрядження. Перший час Анжела не могла знайти собі місця, переживала, деnресувала. Потім знайшла собі хобі. Як тільки вона знайшла собі заняття до душі, відносини з чоловіком налагодилися. Вони стали захоплено говорити по телефону. Гена говорив знову, що любить її і сумує. Жінки, не розчиняйтеся в своїх чоловіках! Це тільки зіпсує відносини ваші.