Подруга повернулася з романтичної поїздки з синцем під оком і таке розповіла мені, що волосся дибки встали

ПОЛИТИКА

З моєю подругою постійно трапляються якісь дивні випадки зі своїми нареченими, але вона все одно продовжує спілкуватися з іноземцями, а я не можу дивитися на все це. Подруга познайомилася з одним чоловіком з Іспанії, він був бізнесменом, у нього було багато грошей і, природно, подруга подумала, що він стане для неї відмінною парою. Я ніяк не могла умовити її, щоб вона не їхала, адже невідомо, чим все це закінчиться. І ось, коли її іспанець купив для неї квиток на літак, то вона сказала мені, що у нього до неї серйозні наміри, тому вона збирається полетіти до нього.

Поїхала вона до нього за кордон, так той взагалі її не зустрів, а потім, коли вона поїхала до нього додому, він пояснив, що все, що вони будуть витрачати, буде ділитися на два. Виходить, що, навіть маючи стільки грошей, він не хотів витрачатися на свою кохану. Моя подруга з квартири нікуди не виходила, адже у неї не було грошей, щоб розплатитися за кафе або ресторани. Ось так вона і просиділа у нього два тижні, голодна, повернулася додому сильно схудла і болюча. Так і закінчилося спілкування з іноземцем, але навіть цей випадок її нічому не навчив: вона почала спілкуватися з іншим чоловіком – теж іноземцем.

Після місяця спілкування він запрошував її до себе, вона відразу ж погодилася, сама навіть купила квиток на літак і поїхала. У мене вже не було сил відмовляти її, все одно не слухає і думає, що я просто не бажаю їй щастя, хоча це не так. З цієї романтичної поїздки вона повернулася раніше, і з синцем під оком. Виявляється, вона примудрилася там познайомитися з іншим чоловіком, і перший, дізнавшись про це, ось так і відреагував. Я їй сказала, щоб вона переключила свою увагу на наших, місцевих хлопців, але не знаю, що з цього вийде.