Як тільки ми купили комп’ютер, то син чоловіка від першого шлюбу переїхав жити до нас. Я вже зважилася на крайні кроки

ПОЛИТИКА

Я полюбила свого чоловіка за відкритість, чесність, ми з ним почали зустрічатися, а я знала, що у нього є колишня дружина і син від шлюбу, але мене це не бентежило: я думала, що зможу прийняти його сина, і ніяких проблем не буде, так як він з мамою своєю живе в окремій квартирі. Коли коханий запропонував мені вийти за нього заміж, то я без вагань погодилася. Ми зіграли красиве весілля, його мама була рада, вона вважала, що після першого невдалого шлюбу, я те-що потрібно її синові. У нас з нею були хороші відносини, я цьому була безмірно рада. І ось, минуло два місяці, як я дізналася про свою ваrітність, свекруха теж сяяла від щастя.

Вона сказала, що буде допомагати нам у всьому, так і вийшло: після народження дитини свекруха у нас часто бувала. Пройшов рік, і я народила вже сина, чоловік був просто на сьомому небі від щастя, я сиділа в декреті, в той час як чоловік мій працював і забезпечував мене. Щоб я не нудьгувала вдома, він купив комп’ютер, і коли у мене був вільний час, то я часто дивилася щось, шукала рецепти і так далі. З появою комп’ютера, до нас став часто приходити син чоловіка: він і раніше приходив, але надовго не затримувався, а зараз просто ніяк не піде.

Причина такого частого появи у нас вдома ніяк не пов’язана з тим, що він сумує за папою або хоче своїх рідних побачити. Він просто приходить і грає в комп’ютер. Якщо чесно, мені набридло це: він приходить, і мені доводиться потім забиратися за ним, а з двома маленькими дітьми якось не до гостей. Останнім часом він взагалі став у нас затримуватися допізна, і вже залишається на ніч, я не знаю як сказати чоловікові, що його син заважає нам. Мої діти не можуть гратися у себе в кімнаті, а все тому, що їх старший зведений брат сидить і балує на комп’ютері. Найсмішніше те, що його колишня дружина спокійно собі сидить в просторій квартирі і не думає про те, що її син постійно не вдома.