Після однієї сварkи з дівером, мій чоловік став поrано ставитись до мене. І лише через час я дізналася причину

ПОЛИТИКА

Після весілля , ми з чоловіком сталі жити з його мамою , у цій квартирі був прописаний і рідний брат мого чоловіка , який теж був одружений і жив у квартирі , яка була куплена в іпотеку . Я завжди знала , що мої свекри приймали активну участь у питанні покупки квартири . Вони не тільки оплатили перший внесок , але й допомагали потім виплачувати кожен місяць кредит . Я ніколи в житті не втручалася в їх питання , я і чоловік працювали , нам вистачало на життя.

Звісно ж , ми хотіли відокремитися від батьків чоловіка , жити своїм життям , але в одну мить всі змінилося . У моїй сім’ї було прийнято наступне : квартира дістається тому , хто живе та доглядає за своїми батьками . Мені здається , що це цілком логічно і так і має бути , але в сім’ї чоловіка так не вважають . Нещодавно я дізналася , що брат мого чоловіка претендує на квартиру , в якій живемо ми ; я не хотіла втручатися . Думала , що чоловік зможе поговорити та пояснити , що його думка неправильна.

Проте чоловік , замість того , щоб поставити на місце свого брата , став погано відноситися до мене. Виявляється , що дівер поширив чутки , що я вийшла заміж за нього через квартиру , що дитина не від нього . І ось , коли я дізналася , що чоловік повів дитину здати ана лізи на батьківство , я пішла відразу ж у РАГС і подала Заявау на розлу чення . Потім вручила йому результат тіста разом із заявою особисто в руки . Звісно ж , результат показав , що він є батьком моєї дитини , але вже було пізно . Я розлу чилася з ним .