Моя дружина завжди намагалася бути поруч, підтримувати, але я цього не помічав. І лише після одного випадку я зрозумів, що зробив зі своїм життям

ПОЛИТИКА

Тільки після того , як я втратив свою кохану жінку, зрозумів , наскільки вона була мені дорога і яким я ду рнем був, що втратив її. Справа в тому, що характер у мене жахливий, я любив постійно проводити свій вільний час зі своїми друзями, приходив додому дуже пізно, кричав на дружину, якщо мене щось не влаштовувало, а дружина терпіла і нічого не говорила. Одного разу я напився настільки, що не розумів уже, що робив ; прийшов додому і, коли ми посва рилися із дружиною, підняв на неї руку.

Я не знаю , що на мене найшло , але я ніколи раніше не робив такого , і після цією ночі моє життя змінилася , так як , прийшовши додому наступного дня після роботи , я побачив , що дружина просто зібрала речі і пішла . Пізніше вона подала на розлучення, а я думав, що нічого страաного, що вона пішла з мого життя : я стану вільним і робитиму те, що хочу, більше не звітуватиму за те, що пізно приходжу . Пройшов деякий час, я зрозумів, що сумую за коханою жінкою, що я не можу знайти нікого рідніше, але було вже пізно, заява вже була написана.

Я хотів повернути свою жінку, постійно ходив до неї на роботу, просив повернутися до мене, сказав, що змінюсь, але моя дружина відповіла , що більше не збирається терпіти приниження. Я розумів, що накоїв, що не мав рації, але моя дружина не хотіла мене слухати і не хотіла давати другого шансу. Не знаю, як завоювати її серце, вона вже охолонула до мене, не хоче навіть бачити мене. Я намагався зв’язатися з нею через тещу, але вона просто не хоче втручатися у наші стосунки . І ось зараз я самотній чоловік, який зрозумів, що своїми руками зіпсував своє життя.