Посвітила я кращі роки свого життя одній компанії, і навіть в декрет не пішла, а найняла няньок, але після однієї помилки неуважності вони викинули мене як дворову собаку. Тепер я маю намір мстити їм як слід

ПОЛИТИКА

Мене звільняють з роботи. Незалежно від моїх заслуг… З одного боку треба передати справи і допомогти новому співробітнику. З іншого боку виникає спокуса помститися: заховати документи, знищити дані і втекти. Нехай ті, які прийдуть мені на зміну, самі розбираються. Я працюю в цій компанії дев’ять років. Незважаючи на те, що ніхто не просив і мені не платили, я виходила на роботу у вихідні. Мене підвищили до начальника відділу, де я створила відділ з нуля. Я ніколи не йшла додому до восьми годин, ніколи не брала ліkарняний. Я не переривала роботу, щоб народити. Малюка виховували няні, бабусі і дідусі.

Я працювала від заходу до заходу, і все, що я бачила — це сплячою власну дитину. Все було добре до недавнього часу, коли я допустила помилку на роботі. Може, я втомилася, а може, впевненість зіграла жарт. Я підвела людей і мало не провалила життєво важливий проект. Мені довелося розгрібати наслідки протягом місяця. У підсумку все вийшло. Мене викликав начальник, який порадив шукати нову роботу, мої послуги більше не потрібні. Я розгублена. Скільки разів я рятувала становище начальника, скільки разів кидала немовля і летіла на роботу. Новий співробітник виявився близьким родичем шефа. Я повинна передати справи. Я завжди все робила на відмінно, і ніхто ніколи не очікував від мене підступу.

Я дуже засмутилася і не маю бажання передавати справу. Хочеться піти і помститися. Просто хочеться зробити щось зле. Заховати якісь папери,поміняти цифри, і нехай вони сидять і перевіряють все. Коли новенька буде відпрацьовувати один косяк за іншим, вони згадають мене. Помста? Це може наражати мене на небезпеку дати несприятливі рекомендації, якщо раптом подзвонять на нову роботу. З іншого боку, навіть після звичайної передачі справ можуть сказати жахливі речі про співробітника який йде. Краще робити все з чистою совістю.