Їхала я якось на маршрутці, а дама ззаду мене, розповіла подрузі таке, після чого я ще довго не могла прийти в себе

ПОЛИТИКА

Я багато разів чула історії про розлу чення, через якийсь час після весілля пара розлу чилася, з якої причини, була зра да чи ні. Але таких історій я чула вперше. — Ніяких труднощів не представляє розлу чення сьогодні, — говорить одна з жінок, — пішов, написав заяву, і все. Вільний через кілька тижнів. — Та ні, яка причина? Хто зараз заморочується з цього приводу? Там таке пишуть, — відповіла друга. Я їхала в маршрутці і підслуховувала їх розмову. Ні те, щоб мені були такі цікаві їхні плітки, але ми в маршрутці були втрьох, а вони дуже голосно говорили. Їм було, напевно, по сорок років з хвостиком. Одна виглядала трохи краще, доглянута, струнка, шатенка.

Інша товстенька, руда. — Знаєш, що розповіла мені вчора колега? У якійсь арабській країні, не пам’ятаю саме де, одна пара влаштовувала весілля. Невістка вибрала пісню, під яку вони з нареченим танцюватимуть перший танець. Слова пісні звучали приблизно так: «Я тебе люблю, мій ослик». Це була якась жартівлива пісня, але, звичайно, нареченому не сподобалося. Він попросив у невістки вибрати іншу пісню, адже її родичі і друзі неправильно зрозуміють, він зганьбиться. Але наречена була налаштована рішуче. — І? Вони все ж під цю пісню потанцювали? -Ні. Під час весілля, коли ця пісня включилася, наречений вийшов на сцену і тричі покричав: «я розлу чаюся з тобою!». Весілля зупинили, вони розлучилися. — Так, це звичайно феєрична історія, але такі я чула. Ти ось мою історію послухай. — Ну ка?

— Один мужик ненавидів детективи. Ні фільми не дивився, ні книги не читав, і не терпів, коли хтось поруч говорив або згадав про них. Так от. Він одружився на одній дівчині, яка, як виявилося пізніше, обожнювала детективи. Вона щоночі перед сном читала їх і через це не приділяла уваги чоловікові. Чоловік вирішив виправити ситуацію і також помститися дружині. Він на сороковій сторінці кожної нової книги писав ім’я злочинця. Дружина раз розлютилася, два розлютилася, але після третьої книги подала на розлучення. Суддя теж виявився любителем детективів, в документах перед рядком «причина розлучення» написав «неповагу до інтересів дружини». Після цієї історії жінки вийшли, на жаль. А мені було цікаво, які ще цікаві історії про розлучення вони знають…