Людмила повідомила синові, що сьогодні у них буде гість коли в двері подзвонили, Андрій відкрив двері і не повірив своїм очам

ПОЛИТИКА

Мати останні два дні активно готувалася до свята. Андрій свята любив, в їхній родині вони завжди проходили добре. Мати завжди готувала багато смачної їжі і намагалася його радувати подарунками. Шкода, що тата останнім часом часто у відрядження відправляли, іноді він став відсутній. Мати вдень інтригуючи заявила: — У мене для тебе сюрприз! У нас сьогодні буде гість! — сказала Людмила. — Тато встигне приїхати? — очі хлопчика захоплено заблищали. — Не вгадав. Він задумався. З дідусем і бабусею вчора розмовляв, навряд чи вони приїдуть. У двері подзвонили. Відкривши двері, Андрій здивовано застиг на місці. На порозі стояв його однокласник Максим. Вони з ним дружили в молодших класах, а потім Андрій від нього віддалився. Зараз вони вже в сьомому навчаються.

Просто з ним було не прийнято дружити. Інші діти його недолюблюють, всяке говорили. Основною причиною було те, що він з поганої сім’ї. Андрій майже нічого не знав про нього, але вважав за краще триматися подалі, щоб не привертати до себе зайвої уваги. Боявся, що однокласники і проти нього ополчаться. Мати запросила їх до столу. Максим з апетитом наминав все, що накладала Людмила. Андрій тільки дивувався його апетиту, Максим виглядав дуже худим. — Я ніколи такі смаколики не їв! — Ніколи не їв? — здивувався Андрій. Він того дня багато дізнався про мовчазного хлопчика, який завжди ходив у поношеному одязі. До цього він думав, що всі мами готують смакоту і піклуються про своїх дітей, але у Максима життя було зовсім іншим. Він був своїй мамі не цікавий і повністю наданий сам собі.

Він сам діставав собі їжу, готував, сам стирав свій одяг і гладив. Андрій засоромився того, що думав про нього погано, як інші діти. Після цього дня він став з ним дружити і навіть захищати від інших дітей. Людмила зустріла його якось біля магазину, йому не вистачало грошей на продукти. Вона, стримуючи сльози, тоді накупила йому їжі. А коли прийшла додому і запитала: — Андрію, ти з Максимом дружиш? — Ні! Він дивний. Не буду з таким дружити! Ходить взимку в кедах і дірявій куртці. А ще його всі заучкою називають. Тоді Людмила жахнулася. Запросила Максима на Різдво, щоб погодувати і на сина вплинути. Після цього випадку, вони стали друзями знову. На щастя, у хлопчика все потім добре склалося. Через рік його забрав батько, його життя тоді заграло новими фарбами.