Дружина заявила, що хоче зробити nластику обличчя, мовляв, змінити собі підборіддя. Але це був лише початок

ПОЛИТИКА

Тільки я заходжу додому з роботи, як з порога мене зустрічає не кохана дружина, яка сумує і чекає, а з ла жінка, яка просить у мене гроші. Я одружений вже 8 років; якщо дружина і просила раніше гроші, то на якісь домашні речі або продукти. Але зараз все змінилося. Сама Олена працює в салоні краси, як вона себе називає — стиліст. Але як по мені, так звичайний перукар. І ось вона поміняла салон краси на більш дорогий і престижний. Як тільки вона туди перейшла, то я став помічати в неї якісь комплекси. -У мене сильно випирає підборіддя.

-Нормальне підборіддя, що ти починаєш? -Ні, ти мене не розумієш, він мені всю структуру обличчя псує, мені треба його змінити. -Як це його зміниш, це ж природою дано? -Я зроблю собі nластичну оnерацію. -Не вигадуй… яку оnерацію, стільки років жила з цим підборіддям, тут тобі різко оnерація знадобилася? А жінка не вгамовується. Тепер вона годинами може сидіти біля дзеркала і розглядати свої «недоліки». То їй вуха свої не подобаються, каже, що вони нібито випирають. То у неї ніс сильно маленький.

Всі хочуть його зменшити, а вона навпаки — збільшити. Вона вже почала ходити на консультації до хірурrа, він їй зробив фотографію як буде виглядати подборіддя після операції. Чесно кажучи, я різниці не бачу. -У них зараз знижка 15%, нам терміново потрібно встигнути! -У мене немає таких грошей, та й робити цю оnерацію немає сенсу. -Можна взяти кредит! -Кредит на підборіддя — це навіть звучить дивно. -Ти мене не любиш! -А ось це вже зайве… якби не кохав, то, навпаки, змусив би робити ці оnерації.