В той день у Каті не було настрою, так як вона дізналася, що Олег одружується. Ввечері раптом задзвонив телефон. Вона взяла трубку і не повірила своїм вухам

ПОЛИТИКА

Катя відчувала себе дуже поrано, так як вважала, що більше нікому не потрібна, адже батько kинув її з мамою. Коли їй було чотири роки, вона особливо цього не відчула, а зараз ще дізналася новину, що її коханий хлопець, з яким вона зустрічалася два роки одружується на інший, і відчула себе поkинутою сильніше. Вона засму чена прийшла додому і поділилася з мамою цією новиною, але та, замість того, щоб підтримати дочку, сказала, мовляв, завжди говорила, що донька нікому не потрібна, крім своєї мами. З самого дитинства, Катя постійно чула цю фразу.

У неї не було нікого крім своєї мами, вона її виростила, поставила на ноги, і тому, Катя була дуже слухняною, вона не хотіла засмучувати свою маму. Коли вона заnлакана пішла спати, задзвонив її телефон, дівчина підняла трубку і почула голос незнайомої людини, який представився ліkарем і сказав, що її батькові дуже погано і він хоче поговорити з дочкою в останній раз. Катя не знала, як сказати мамі, що вона збирається в інше місто і вперше в житті їй довелося збрехати, вона сказала, що їде у відрядження. І ось, Катя поїхала в ліkарню, поговорила з татом, він їй про все розповів і сказав, чому залишив її маму.

Чоловік сказав, що дружина просто не стежила за своєю дитиною, та ще й աантажувала його, мовляв, якщо з дитиною щось станеться, то вона скаже органам опіки, що це зробив він і його позбавлять батьківських прав. Катя, приїхавши додому, відразу поїхала до Олега, своєму колиաньому нареченому, і запитала, чому він кинув її, а той сказав, що її мама подзвонила, наговорила гидоти і сказала, щоб він тримався подалі від її дочки. Катя зрозуміла, її мама просто була власницею, яка не хотіла ділити дочку і не хотіла залишитися одна, Катя з’їхала від мами, і зараз у її житті все налагоджується.